anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę sprawdzić kto wystawił negatywną ocenę produktową?

charakteryzator
#8 Zapaleniec#

Cześć 

Dziś odkryłam, że ktoś ocenił mój produkt nawet go nie kupując...

Oczywiście ocena była 1 gwiazdka i zarzut, że to podróbka. A ja się zastanawiałam dlaczego się nie sprzedaje?

Czy można tak zrobić? I czy jakoś mogę sprawdzić kto mi wystawił taką ocenę???

Zgłosiłam już to do Allegro i widzę, że usunęli ta "ocenę" ale czy mogę sprawdzić co to za życzliwiec?

Z góry dziękuje za Wasze odpowiedzi. 🙂

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Knowhere
#21 Demiurg#

@charakteryzator Ten ktoś nie ocenił Twojego produktu, tylko czyjś podpięty w bazie allegro do tego samego EAN, co Twój - m.in. tak właśnie działa produktyzacja.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

charakteryzator
#8 Zapaleniec#

Dzięki! @ minuty temu właśnie to zauważyłam. Czyli słabo. Bo ten co sprzedaje podróbki i dostaję złe oceny to u mnie się to wyświetla. Zgłoszę problem do Allegro. Jest to nie fair względem uczciwych Sprzedających. pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje 🙂

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@charakteryzator Nie ma za co, również pozdrawiam:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@charakteryzator @Knowhere  Czy "podróbki" powinny mieć ten sam EAN?

oznacz moderatorów

charakteryzator
#8 Zapaleniec#

@LEW433nie wiem, w każdym razie ja wpisuje oryginały z opakowań a towar mam od producenta, także nie wiem jaki jest EAN na podróbce...

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@charakteryzator Rozumiem, z tym EAN od samego początku były problemy i pisali tu że wpisują z "margaryny".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@charakteryzator Tak na marginesie - to zastanawiające, że Allegro tak szybko usunęło negatywną ocenę produktu 🙂 Bardzo mało wiarygodne te oceny moim zdaniem.

oznacz moderatorów

charakteryzator
#8 Zapaleniec#

@xyz96 Zastanawiające jest dlaczego ocena innych idzie na moje konto. Niech każdy pracuje na siebie 🤷🏼‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów