anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zrealizować zamówienie dla kupującego z Białorusi lub Rosji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
WojciechB
#11 Animator#

Istnieje sobie firma działająca w Braniewie, która za pomocą obrazu aukcji z Allegro (fastboxkropkasu) proponuje wysyłkę do Rosji i pewnie Białorusi (jak wiele podobnych innych serwisów w przeszłości i przyszłości) . Nazwisko rosyjsko brzmiące stojące za firmą. Właśnie mam małe zamówienie, w związku z tym pytanie jak w tytule? Jakie jest stanowisko Allegro w tym temacie? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WojciechB Czy Twoje pytanie dotyczy sprzedażdy i wysyłkę przedmiotów do Rosji i na Białoruś? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

@_HolaOla_  Czy działanie tego serwisu jest ok? Czy nie ma przeciwskazań w realizacji takich zamówień?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WojciechB Podaj mi proszę dokładny login konta, o które chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

@_HolaOla_ fastbox7  ale jak sprawdziłem istnieją też numery od 2-6

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WojciechB Dziękuję, sprawdziliśmy to konto i jest w porządku. Ten użytkownik nie ma żadnych ograniczeń zakupowych, więc może dokonywać zakupów na Allegro. Ty jako sprzedajacy również możesz zrelizować tę sprzedaż i zamówienie od tego kupującego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

Czyli nie śmierdzą, rozumiem. Ok, to nanoszę nr zamówienia i adres email ostatecznego kupującego z Rosji i psy szczekają , a karawana jedzie dalej.

 

oznacz moderatorów
blaiseh
#9 Pomysłodawca#

I tak właśnie działa unijne embargo na dostawy do Rosji. Klient kupił, zapłacił, prowizjia została pobrana i masz to zrealizować.

Ale nie wysyłasz do samego Putina? 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Po co zbieracie na pomoc Ukrainie a zarazem chcecie pomagać rosji, Pani  OLA nie zapytała nawet co chce wysłać a może rakiety, trochę nie tak.😡

oznacz moderatorów