anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy moge miec dwa 3 produkty pod tym samym kodem EAN

sunnyup
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam taki temat. Sprzedaje produkt który jest robiony w 3 opcjach napiecia, 12V 24V i 48V. To caly czas ten same produkt niemniej rozi sie napieciem. Czy moge miec te 3 produkty pod jednym ean'em? chialbym by na allegro byl to jeden  produkt w katalowu - by ludzie widzieli opinie bo ni ema znazenia jakie to napiecie jest jesli chodi o jakos produktu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@sunnyup nie ma takiej opcji, inne napięcie to inny produkt i inne parametry w katalogu, zrobił by się bałagan 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

towaru się szuka po nazwie a nie po kodzie ENA   więc mozesz sobie pod tym kodem wpisac nawet rower kod ENA  to głupi wymysł allegro zeby utrudnić wszystkim życie

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@sunnyup  jesłi lubisz miec problemy z kupującymi to można ( oczywiście żart)

W apce ludzie nie widzą tytułu Twojej aukcji lecz nazwe produktu z katalogu i jesli w nazwie produktu będzie 12V a klient kupi urządzenia w aukcji 48V ? przecież dostanie zupełnie coś innego niż chciał kupić. Potem oczywiście dyskusja i negatyw.

Troche tak jakbyś chcial dajmy na to kawe 100g, 500g i 1000g włożyć pod jeden EAN ( EAN  z założenia ma identyfikowac produkt)  A przecież różna gramatura tej samej kawy to są RÓŻNE PRODUKTY . I zauważ że producenci nadają im RÓŻNE kody EAN

Wiec odpowiadając na twoje Pytanie: NIE nie mozesz sprzedawac trzech różnych produktów pod jednym kodem EAN

oznacz moderatorów

sunnyup
#7 Wielbiciel#

No OK to jest dla mnie logiczne - produkt jakos sie rozni wiec jest innym produktem. trzy napiecia wiec sa 3 produkty i 3 kody EAN - jasne. Moze wiec stworzyc produkt w nazwie bez podania napiecia. Dzieki temu pod jeden produkt w katalogu podepne 3 produkty. Bo chcialbym te trzy produkty traktowac jako warianty, by w ofercie wielowariantowej dodac trzy produkty i kody EAN ale by katalogowo byl to jeden produkt z wariantami. Nie wiem czy nie zapetlilem tego za mocno

oznacz moderatorów