anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy paczka Allegro InPost może wreszcie trafić do właściwego paczkomatu?

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Paczka 630611498406200110250072 wysłana przez Allegro InPost 15 kwietnia, jest 20 kwietnia i ani widu ani słychu. Może by tak przewoźnik zintensyfikował swoje działania i wywiązał się z umowy?

atechnik_sklep_0-1713607097720.png

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry @atechnik_sklep

uprzejmie informuję, że przesyłka jest obecnie gotowa do odbioru przez Adresata w magazynującym urządzeniu Paczkomat®. Jeśli nie zostanie z niego odebrana to trafi do urządzenia pierwotnie wybranego. 

W celu przekazania bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt na adres pomoc@inpost.pl 

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@InPost moje pytanie było inne.
To że paczka "kibluje" w zastępczym paczkomacie nie ma znaczenia skoro nawet na listingu jest info, że powinna trafić do paczkomatu docelowego. Dlaczego zatem jeszcze tam nie trafiła?

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry @atechnik_sklep 

Przekazaliśmy zgłoszenie w tej sprawie. Oddział podejmie działania, aby jak najszybciej wyjaśnić sytuację i umieścić przesyłkę w docelowym urządzeniu Paczkomat. 

W imieniu firmy przepraszamy za niedogodności.

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Minął ponad tydzień, od kiedy przesyłka została nadana. Dalej nie dotarła do klienta a ostatni status jest z 18 kwietnia mimo, że mamy 22 kwietnia 17:20. 

Kiedy zostanie dostarczona?

atechnik_sklep_0-1713799186516.png

 

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@InPost Czy wreszcie coś wiadomo? Co jest z przesyłką, kiedy trafi do docelowego paczkomatu?

Dzisiaj jest już 23 kwietnia a podróż rozpoczęła się 15 kwietnia - za długo to trwa!

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry, 

uprzejmie informuję, iż obecnie trwają pracę serwisowe przy magazynującej maszynie Paczkomat®, w momencie ich zakończenia paczka zostanie skierowana do umieszczenia w pierwotnym punkcie odbioru. 

Niestety nie jestem w stanie określić terminu zakończenia prac serwisowych. 

W imieniu firmy pragnę przeprosić za powstałe opóźnienia. 

Równocześnie zapraszam do podjęcia kontaktu bezpośrednio z InPost w dogodnej dla Państwa formie: https://inpost.pl/kontakt

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@InPost Coś Wam nie idzie z tą przesyłką.

Jest 24 kwietnia, 17:26 a przesyłka wciąż nie dotarła do miejsca docelowego mimo, że w drodze jest od 15 kwietnia. 

atechnik_sklep_0-1713972375889.png

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiadomo skąd jedzie firma serwisująca automat paczkowy, oby była już w drodze!

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Nie wiem skąd jedzie ekipa serwisująca ale pewnie z daleka i chyba musiała wrócić po klucze bo zapomniała a potem jeszcze po coś. Za wolno Panowie! Za wolno!

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep   Czy ten  paczkomat zastepczy naprawdę jest tak daleko?  Ja już kilka razy odbierałem z zastępczego, tak samo sie odbiera  tylko nieco dalej się idzie, u mnie było dalej jakieś 200m  jedna ulica do przejścia.  To dla relaksu nawet warto.

oznacz moderatorów