anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy produkt znika wraz z aukcją?

MAMY ROZWIĄZANIE!
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Miałam  zakończoną pod koniec października aukcję. Jako że pod koniec roku minęły 2 miesiące to całkowicie ona zniknęła. Czy również z nią zniknął produkt który był stworzony przy okazji tworzenia aukcji? Teraz mam ten towar ponownie i chętnie bym przypisała  nową aukcję( z tym ponownie dostępnym towarem) do tego starego produkt który  miał sporo dobrych ocen, niestety nie mogę go odnaleźć. Czy to znaczy że ten produkt już nie istnieje w "bazie" allegro?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl podaj proszę numer tamtej oferty i parametr identyfikujący ten produkt np. kod EAN. Sprawdzę to dla Ciebie 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

nr aukcji 11134110679. nie było numeru ean. podstawowy parametr to długość 53cm

oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@la_nikaczy cos  może wiadomo odnośnie mojego problemu? W sumie nie chodzi  mi już o konkretną aukcję tylko raczej ogólnie czyli : czy jeśli przy wystawieniu aukcji stworze produkt o ta dana  aukcja po 2 miesiącach od zakończenia trafi do archiwum,  to stworzony kiedyś produkt będzie nadal "aktywny"  w katalogu allegro, tak by można było przypisać do niego sstworzoną nową aukcję?Czy może również produkt zostaje trwałe usunięty? Niestety mimo moich intensywnych poszukiwać w internetach nie znalazłam odpwiedzi na moje pytanie  🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl bardzo przepraszam, że czekałaś. Już odpowiadam 🙂 
Nie, nie znika, nawet po przeniesieniu oferty do archiwum, produkt pozostaje w naszym katalogu. Twój produkt jest dostępny i można go wybrać podczas wystawiania:

produkt w katalogu.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@la_nikaTo jest nowy, który musiałam stworzyć wczoraj wystawiajac aukcję na nowo 🙂 z resztą widać to po braku ocen 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl bardzo przepraszam i dziękuję za wyjaśnienie. W katalogu widnieje tylko ten produkt, poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. Wyjaśniam to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@la_nika  ddzięki wielkie za zainteresowanie i czekam na odpowiedź. Właściwie to mam kilka takich aukcji które już trafiły do archiwum, a co za tym idzie nie mogę odnaleźć produktów które wtedy były stworzone. W razie czego, żeby w analizie problemu  nie mylił Ci się stary produkt z nowym który już stworzyłam   w ostatnich dniach to podrzucam  nr aukcji, która  również wygasła ( zniknął również  na dobre produkt) i chce ją stworzyć na nowo (jeszcze tego nie zrobiłam).  Może będzie łatwiej przeanalizować, bo nie będzie zmylał  nowy produkt - ta aukcja  miała numer11135680079.   Z góry dzięki:)

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl przepraszam, że czekałaś. Upewniłam się, że produkt nie znika z katalogu, gdy przenosimy go do archiwum. Wyjątek stanowią produkty tymczasowe. Jeżeli chodzi o poprzednią ofertę to mogła zostać usunięta po weryfikacji konsultanta.
Jeśli chodzi o tą drugą (11135680079) to produkt jest utworzony w katalogu, ale trudno go odszukać, ponieważ nie ma podanego kodu EAN, dlatego polecamy na przyszłość dodawanie EAN nawet jeżeli nie jest to obowiązkowe, ponieważ dzięki temu łatwiej można namierzyć dany produkt. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@la_nikadzięki za informację 🙂 niestety tworząc produkty na początku mojej działalności na allegro  wspisylam tylko podstawowe informacje do produktów. Czy zatem jest jakiś sposób na odnalezienie takich produktow,które na pierwszy rzut oka się nie wyświetlają?  I co za tym idzie przypisanie do nich nowych aukcji?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl sama próbowałam odnaleźć ten produkt i podczas wystawiania rzeczywiście nie udało mi się go wybrać. Przykro mi ale w tej sytuacji nie będę mogła pomóc. Zgłosiłam już ten problem zespołowi odpowiedzialnemu za formularz wystawiania. W tej sytuacji rozwiązaniem będzie stworzenie nowych produktów, z wpisanym numerem EAN, żeby w przyszłości łatwiej można było je odnaleźć.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów