anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy przesłane dane + skan w pdf są już zaakceptowane, kiedy mogę spodziewać się dostępu do wpłaty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mawaja
#8 Zapaleniec#

Witam, @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ czekam na weryfikację konta przez Przelewy 24 - kupujący dokonał wpłaty korzystając z tej formy zapłaty, a u mnie nie była ona włączona tylko główna PayU.

Proszę o informację na jakim etapie jest ta procedura? czy przesłane dane + skan w pdf są już zaakceptowane i kiedy mogę spodziewać się dostępu do przelanej przez kupującego wpłaty za zakupiony towar?

Niestety z uwagi na nieelastyczną procedurę aktywacji Przelewy24 wysyłka towaru się przedłuża. Szkoda, że umożliwia się kupującemu zakup przez opcję Przelewy24 u sprzedawcy, który nie ma jej aktywnej, gdzie czas na jej uruchomienie jest zdecydowanie zbyt długi. Kupujący w ten sposób jest narażony na nieoczekiwany wydłużony czas wysyłki.

Pozdr.

Waja

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

@Mawaja Jeśli wszystkie dane się zgadzają, weryfikacja Przelewy24 trwa około 5 dni roboczych. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mawaja Zgodnie z zasadami weryfikacja w Przelewy24 może trwać do 5 dni roboczych, ale środki są na Twoim saldzie w Allegro Finanse, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wysłała Kupującemu zamówienie. Te pieniądze nie znikną, ani nie mogą być w żaden sposób anulowane przez Kupującego, więc powinnaś zrealizować to zamówienie, a swoje pieniądze będziesz mogła wypłacić na rachunek bankowy po zakończeniu weryfikacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Mawaja
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. O 5 dniach wiem, czytałam też posty na forum w tej sprawie, i okazuje się, że jednak często trwa to dłużej. 

Jeśli środki w końcu będą dla mnie dostępne, to w porządku. Dzisiaj wyślę paczkę. Mam nadzieję, że procedura weryfikacji zakończy się szybko. Czy możliwe jest otrzymanie informacji czy z przekazanymi dokumentami jest wszystko ok, i nie trzeba jeszcze raz do Przelewy24 ponownie wysłać?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Taką informację otrzymasz jak zweryfikują dane.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mawaja Postaram się dowiedzieć jaki jest aktualnie status weryfikacji Twojego konta i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko otrzymam szczegóły. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Mawaja
#8 Zapaleniec#

dzięki, będę cierpliwie czekać na wiadomość.

oznacz moderatorów
Mawaja
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc. Otrzymałam wiadomość o pomyślnym zweryfikowaniu, środki są już widoczne.

Dziękuję wszystkim piszącym za pomoc/ wiadomości.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Mawaja Tam prawdopodobnie cała ekipa siedzi i Cię weryfikuje aż przez 5 dni, zamiast przez 5 minut 🙂 Jeśli coś się nie zgadza, wątpię aby Cię poinformowali o tym. Będą tak weryfikować, aż prześlesz odpowiednie dane, bo w regulaminie jest określone, jakie to dane i nie jest napisane, że muszą Cię informować o niezgodnościach. 

oznacz moderatorów