anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sens tu dalej sprzedawać ?

kostas11
#21 Demiurg#

Dziś siadłem i se przeliczyłem po podwyżkach i nowych dopłatach do smarta, do tego spadek sprzedaży czasem dzień czy dwa bez zamówień i co ciekawe najlepiej wychodzi na tym allegro 😞

1 - 18 lipca przychód 5211,85 opłaty 840,05, marża 30 % dochód 1203 zł odjąć 810,05 zł ( odliczone nadania pocztex ) oraz kartony, wypełniacze, taśmy, etykiety itp. 204 zł

Uwaga zostaje mi 189,34 zł śmiech na sali 😄 Szkoda nerwów na walkę z nowymi przewoźnikami 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

mikeza
#20 Guru#

@mdrogeria to pozazdrościć tak małej ilości zwrotów, bo u mnie 1-2 dziennie. I nie są to bynajmniej zwroty z dobieraniem do smarta. Tych w sumie jest niewiele. Króluje niestety brak czytania ofert i zakupy w ciemno, często dla testów lub zabawy. Chociaż jakby to wszystko podsumować to przede wszystkim zakupy bez zapoznania się z treścią oferty, to jest plaga. Czytanie, czytanie i jeszcze raz czytanie. To jest największy problem, a raczej brak umiejętności czytania 😟

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11 

No pewnie że się nie opłaca...

 

Dziś Allegro działało na 50%, zaskoczył mnie spadek sprzedaży, jednak przy wystawianiu nowych aukcji widziałem że nie łączy z katalogami..... ehe, znów się ZJE.....

 

Jak po paru godzinach połączyło z katalogami tak sprzedaż starszych aukcji poszła

 

Po drugie przejdź sobie w Konto > Rozliczenia z Allegro tam znajdź typ operacji Przesyłka DPD... noż qw@!

Dodatkowo siedzę u konkurencji "była Tablica" wykupuję sobie pakiet, wrzucam ogłoszenia/ aukcje i leci aż miło 😄 gdzie nie przejmuję się żadnymi ukrytymi kosztami 😳

 

 

oznacz moderatorów

Client:112604949
#10 Popularyzator#

@Client:112818661 Tak, bo ludzie siedzący na forach to jest nowość i w ogóle fora to nowy koncept więc trzeba oferować pieniądze ludziom, żeby byli aktywni. XD

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:112604949 chyba nie tu gdzie trzeba się podpiąłeś ? to nie wątek o forach ? 

A skoro jesteś aktywny to ile dostajesz od allegro ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Opłaca czy nie, sprzedajacy tu opisał tak" wolę kilka godzin spędzić na Allegro, zarobić kilkanaście tysięcy i niewiele robić niż siedzieć cały dzień w sklepie". Tak napisał sprzedajacy kilka miesięcy temu. Rozumiem że nie każdemu idzie tak dobrze ale czy macie inny sposób na zarobek?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Tutaj moderacja chyba wycięła wypowiedzi trolla (...661)... i dlatego to dziwnie wygląda...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash to mogli całość wyciąć a nie kawałek, potem gubię wątek 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:112604949
#10 Popularyzator#

@kostas11 Potwierdzam, odpowiadałem trollowi, który się do ciebie przyczepił że pewnie coś z tego macie, że jesteście tutaj aktywni (macie rangę demiurga). Żałosne trochę, no ale aż dziw że temu śmierdzielowi się jeszcze chce.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:112604949 pewnie że mamy, same kokosy, podwyżkę opłat, zmuszanie do przewoźników, liczenie czasu na odpowiedź i inne cuda a nawet karanie za to że kurier dzień później doręczy paczkę 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@kostas11  zapomniałes o nowej opłacie Opłata za udostępnienie metody płatności Allegro Pay, niby mini mini, ale od poczatku miesiaca juz mi zabrali sporo złotówek. Nie mam smarta zatem sprzedaz mniejsza , wiec i nie wprowadzam nowych opcji dostawy,  żeby sobie głowy nie zawracać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska jest w tym opłata za Pay 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Jasne że się nie opłaca. Tyle ile pracy i nerwów cię to kosztuje, przy minimalnym, wręcz śmiesznym zysku to Ty jeden o tym  wiesz najlepiej. Ja trzymam tutaj jeszcze tylko kilkanaście ofert, jednak nie zarabiam na tym wcale - można by powiedzieć, że reanimuję trupa, ale jednak szkoda tej pracy włożonej wcześniej. Na szczęście sklep się rozhulał, inaczej już bym dawno tynk ze ścian wygryzał.

oznacz moderatorów