anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy warto korzystać z BaseLinker?

badams71
#10 Popularyzator#

Cześć wszystkim! Prowadzimy sprzedaż na allegro już ponad 2 lata, obecnie mamy średnio 100 zamówień na dzień, a że chcieliśmy wkroczyć na inne platformy sprzedażowe, to zaczęliśmy się interesować BaseLinkerem, żeby jakoś ułatwić ten proces.

Ja zajmuję się prowadzeniem sprzedaży internetowej, więc przeglądnęłam wszystkie filmiki instruktażowe i korzystamy właśnie z okresu próbnego. Przyznam szczerze, że ogrom możliwości i opcji lekko mnie przytłoczył. Integracja poszła gładko, ale już wystawianie ofert, generowanie etykiet itd. nie działa tak jak powinna, wyskakują błędy, a pomoc ludzi od BaseLinkera oceniłabym średnio. Potrzebuję kogoś, kto dokładnie wytłumaczy co i jak się uzupełnia, żeby to śmigało, bo nikt nie zamierza ładować tak dużych pieniędzy w coś, co nie działa.

Proszę o rady, może ktoś korzysta i opowiedziałby czy początki też były trudne, ale ostatecznie warto, ewentualnie macie jakieś wskazówki jak wszystko zintegrować, żeby DZIAŁAŁO, albo może korzystacie z lepszych rozwiązań? Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

serwis-texas
#19 Nestor#

@badams71 

Ja krótko bo nie mam czasu. Każda integracja API jest trudna, wymaga nauki. Trzeba to wszystko ogarnąć. Finalnie dostajesz coś 1000 razy lepszego od obsługi z poziomu www. Baselinker jest b. dobry chodź sam go nie używam.

oznacz moderatorów

Qwin_sklep
#11 Animator#

BaseLinker jest bardzo dobrym narzędziem ale trzeba go dobrze i pod swoje potrzeby skonfigurować. My korzystaliśmy, przy integracji, z firmy zewnętrznej, bo nie ukrywam sami nie dalibyśmy rady. A co do samego BL to zdecydowanie przyspiesza pracę po przez automatyzację oraz pozwala na rozwój. 

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Najpierw musisz wiedzieć, co ma BL za Ciebie robić.

Po integracji z Allegro BL zacznie od razu ściągać zamówienia, a teraz od Ciebie zależy, co ma z nimi robić.

1) Ściągać i sprawdzać stany magazynowe ? (Trzymasz produkty w katalogu BL, czy w swoim sklepie), segregować zamówienia w osobnych folderach (np. po opłaceniu, wg formy dostawy)

2) Automatycznie generować listy przewozowe? A może generować je ręcznie (np. skrótem klawiszowym)

3) Automatycznie wystawiać i wysyłać faktury?

4) Drukować listy przewozowe przy użyciu skrótu klawiszowego, czy będziesz pobierać je samemu?

Itd.

I dopiero wtedy trzeba go ustawiać pod siebie.

Nie wiem czego potrzebujesz, bo czasami naprawdę w miarę szybko można go ustawić samemu.

oznacz moderatorów

la_Haine
#7 Wielbiciel#

my testowaliśmy wiele rozwiązań i Baselinker ma dużo zalet, jest rozbudowany i ma wiele dodatków, bardzo użytecznych i choćby to, że jako pierwsi mają integrację z najnowszym marketplacem, który się pojawił na rynku ostatnio, aleeee zdecydowaliśmy się na Apilo(dawny erpbox), bo działa... jest tam wsparcie i generalnie wszystko czego potrzebujemy i interfejs moim zdaniem bardziej z tej epoki... 

oznacz moderatorów

gagaboo
#7 Wielbiciel#

odradzam wszystkim korzystanie z tych usług. Obsługa to delikatnie mówiąc dno i kilo mułu. Ponad miesiąc po zgłoszeniu nadal brak rozwiązania. Odpowiedzi raz na tydzień nie na temat. Nic nie działa tak jak powinno, a uruchomienie jakiejkolwiek integracji wymaga domyślenia się miliarda niuansów i dochodzenia samemu godzinami do tego dlaczego coś nie działa. Stawki z kosmosu. Pomoc zerowa, funkcjonalność wątpliwa i wymaga takiego wkładu czasu, że prościej i szybciej zrobić wszystko ręcznie. 

oznacz moderatorów