anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wolno wyrażać się krytycznie o Allegro?

axelbis
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Mam pytanie regulaminowe: czy na Allegro Gadanym wolno wyrażać się krytycznie o Allegro czy jest to zakazane? Bo jakoś zniknął mój post podsumowujący krytycznie dotychczasową działalność serwisu, jego pseudoupraszczanie oraz przemyconą zgrabnie sugestię, że do uproszczenia jest jeszcze dużo np. rozbudowany do absurdu system opłat liczący ponad 200 pozycji różnych opłat.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Ależ można, ciesz że tylko usunęli a nie zbanowali Ciebie. 💩

oznacz moderatorów

axelbis
#10 Popularyzator#

W sumie to mogą mnie zbanować, w zasadzie mi to powiewa. Straciłem nadzieję, że Allegro można uzdrowić. Stopniowo wycofuję się z tej sprzedaży, 2-3 lata temu miałem w ofercie prawie 500 pozycji i plany na rozwój, w tej chwili mam niewiele ponad 200 i plany na wygaszenie tego kanału dystrybucji. Cały ten serwis jest coraz bardziej chory i nie można się w ogóle przebić do decydentów z jakimikolwiek propozycjami. Pisałem kilkakrotnie analizy i propozycje, nigdy nie dostałem żadnej odpowiedzi. A moje przewidywania (oczywiste jak w tym dowcipie o góralu) się stopniowo sprawdzają np. w mojej branży 90% informacji w tym pożal się Boże katalogu produktów jest wyssanych z palca.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Wolno a nawet jest to bardzo wskazane jak są do tego podstawy , prawdziwa cnota krytyki się nie boi a jak reaguje to może ma coś za uszami.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@axelbis to ten wpis chyba tylko go przenieśli 

oznacz moderatorów

axelbis
#10 Popularyzator#

Przenieśli, ale do kosza 😉 Pod linkiem, który podałeś jest jakaś dyskusja o opłatach.

W sumie to bez znaczenia, jak napisałem wyżej przestało mi zależeć. Ja się wysilam, analizuję, przedstawiam różne propozycje, a oni nawet tego nie czytają, o odpowiedzi czy wdrożeniu nawet nie wspominam. Szkoda mojego czasu i wysiłku. Nawet do durnego wydłużenia tytułu oferty powyżej 50 znaków nie udało mi się ich przekonać, choć tłumaczyłem, pokazywałem przykłady z innych portali (nazw nie wymieniam bo są cenzurowane) gdzie tytuły mają grubo powyżej 100 znaków. Szkoda czasu, oni święcie wierzą we własną nieomylność. Nawet spektakularna klęska Allegro.de tego nie zmieniła. Wczoraj znowu zmarnowałem 37 minut życia na wysłuchanie webinaru o sprzedaży hurtowej. Odradzam korzystanie z tej paplaniny, kobitka pokazała jak uruchomić cenniki hurtowe i zapewniła, że to świetne rozwiązanie, które nam zapewni świetlaną przyszłość. Normalnie TVP Info. Na koniec odpowiedziała na 3 banalne pytania z czatu i powiedziała, że więcej pytań nie było (sam wysłałem dwa) 🤣 A pytanie w którym wskazałem, że w niektórych przypadkach uruchomienie cennika hurtowego jest nieopłacalne w ogóle ich nie zainteresowało żeby zapytać na jakiej podstawie tak twierdzę.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

axelbis allegro jest lewackie, więc bardziej pod tefałena podchodzą.............. zara to usuną a mię zbanują............

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Lepsza szczujnia.😡

oznacz moderatorów

axelbis
#10 Popularyzator#

Bez polityki proszę 😀 bo my się będziemy spierać między sobą, a prawdziwy wróg będzie zacierał łapki 😆

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@axelbis ten wpis z dowcipem o góralu?

oznacz moderatorów

axelbis
#10 Popularyzator#

Owszem 🙂

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Można krytykować, tylko nie ma to żadnego sensu, bo projektanci Allegro nigdy nie naprawiają zgłaszanych błędów logicznych i projektowych. Naprawiane są wyłącznie błędy techniczne i te jest sens krytykować. Natomiast w kwestiach założeń i projektu całego systemu, to uważają się za nieomylnych, więc wytykanie błędów spływa jak po kaczce. Jeśli ich rozwiązania są kuriozalne, nie pasujące do praktyki handlu i rzeczywistości, to tym gorzej dla rzeczywistości. To jakbyś krytykował Matrix. Musimy po prostu czekać na wybrańca, który uwolni ludzkość.

oznacz moderatorów

axelbis
#10 Popularyzator#

100% dokładna diagnoza, chociaż pojawiła się pierwsza rysa na monolicie ich wiary we własną doskonałość - zauważyli, że serwis zrobił się absurdalnie skomplikowany, choć nie wiem czy rozumieją, że to właśnie oni sami są za to odpowiedzialni 😄

oznacz moderatorów