anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

darmowy zwrot Allegro Inpost a warunki zwrotu uzupełnione po zakupie

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

Jestem osobą prywatną. Zakup był niekonsumencki. W swojej ofercie nie udostępniałam możliwości zwrotu. Kupujący zamówił towar. Po rozpakowaniu okazało się, że nie działa. Z dobrej woli zaakceptowałam zwrot. Czy jeżeli warunki zwrotu uzupełniłam już po zakupie to kupujący będzie mógł zwrócić bezpłatnie zakupiony towar w ramach darmowego zwrotu Allegro Inost korzystając z formularza Allego?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@homesay-pl przykro mi, ale kupującego obowiązują warunki oferty z momentu zakupu. Jeśli zakupiony produkt nie działa to kupujący nie korzysta z prawa odstąpienia od umowy tylko z reklamacji, a w tym przypadku nie ma znaczenia czy sprzedający jest osobą prywatną czy nie, ponieważ powinien rozpatrzyć reklamację.
Jeśli chodzi o metodę odesłania to zależy jaka była metoda dostawy, czy możesz podać numer tego zamówienia? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

95aaf3e1-b443-11ec-bc0e-c552c4a5f78e

oznacz moderatorów

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

95aaf3e1-b443-11ec-bc0e-c552c4a5f78e

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@homesay-pl dziękuję! Przykro mi, ale ponieważ warunki zwrotu nie były udostępnione w ofercie w momencie zakupu, kupujący nie ma możliwości skorzystania z darmowego zwrotu Allegro InPost. Jeśli okazało się, że produkt nie działa to kupujący go reklamuje, a w takiej sytuacji po uznanej reklamacji sprzedający powinien zwrócić koszty towaru oraz wszystkich przesyłek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot paczkomatem jest darmowy, ale tu kupujący składa reklamację tak to rozumiem i odsyła a ty po uznanej reklamacji zwracasz mu koszty odesłania produktu.

oznacz moderatorów