anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego środki z Payu są nadal niedostępne

aniablasi
#8 Zapaleniec#

przez cały tydzień napisane jest w że trwa weryfikacja, dodałam zdjęcie dowodu osobistego i nadal nic, napisane jest że potrwa to pięć dni ale już przekroczyło ten termin, ile można czekać.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aniablasi Sprawdzamy już status Twojej weryfikacji i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko dostanę szczegóły w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

aniablasi
#8 Zapaleniec#

Nie mam jeszcze od pani wiadomości, ile to potrwa ,minął tydzień, ciągle weryfikacja trwa, chociaż napisane jest że potrwa do 5 dni,

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aniablasi Przepraszam, że musiałaś czekać na moją odpowiedź, ale na Twoim koncie nie ma przelewu weryfikacyjnego do PayU. Możesz go wykonać bezpośrednio z poziomu tej zakładki, a w tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat jak to zrobić krok po kroku.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@_HolaOla_ a u mnie  to trwa już ... szkoda gadać ile, przykładowy numer zamówienia 8ff0e810-716c-11ed-b373-af5eeeb3e8c4 (sprawdzi sobie Pani login) 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Może ktoś inny się wypowie? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Możesz dokładnie opisać swój problem? Podałeś jedynie numer zamówienia w wątku, w którym inny użytkownik zgłasza problem z weryfikacją danych do wypłat, więc nie wiem czego konkretnie dotyczy Twoje zgłoszenie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@nat_not konto które jest sprzedawcą w tej transakcji też ma problem z weryfikacją PAYU. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek właściciel tego konta powinien się z nami skontaktować za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Co to się tutaj dzieje, odpowiedź na zgłoszenie numer 28868333: 

"Wniosek trafił do operatora 2022-12-03 o 22:40. Weryfikacja dokumentów trwa zazwyczaj w ciągu trzech dni roboczych. Więc poproszę o chwilę cierpliwości, zanim operator sprawdzi wszystkie informacje i dane. " 

Ostatni raz brakujące dokumenty przesłaliśmy 25.11.2022 !!! 3 grudnia po raz pierwszy pytaliśmy allegro jak długo to jeszcze potrwa, bo to przecież trwa 3 dni robocze, czy to my nie umiemy w matematykę czy od 25.11 minęło więcej niż 3 dni robocze?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

PayU 3dni Przelewy24 5dni.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@LEW433 dobry żart, na decyzję po przesłaniu dokumentów czekamy już ... 7 dzień roboczy, dalej będziesz pisał o 3? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak mówi Allegro i wiemy że pełno tu narzekań, zapytaj bezpośrednio operatora może pomoże , niektórzy tak robią.🤗

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Poprosiłam o sprawdzenie statusu Twojej weryfikacji i jak tylko dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@_HolaOla_ Jak tam odpowiedź dla mnie? Przecież weryfikacja trwa tylko 3 dni robocze xD 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Mnie też weryfikują już tydzień, to chyba dlatego że mają komputery. Jak by było "na kartki" załatwiali by petentów szybciej.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@krejzole kiedyś tak było, można było jechać do payu i tam się zweryfikować, w zasadzie bez żadnych dokumentów (pani tylko popatrzyła na dowód 1 ze wspólników) i po 30 minutach wypłaty aktywne. 

Teraz umowa spółki, wszystkie dowody osobiste ... i od 25.11 cisza - 3 dni robocze. 

oznacz moderatorów