anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro obciąża mnie kosztami przesyłki, którą wysyłam do klienta?

pepe-lopez
#8 Zapaleniec#

Allegro obciąża mnie kosztami przesyłki do klienta. Mam kilka takich zamówień, proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@pepe-lopez a czemu ma Cię nie obciążać, klient płaci Tobie a potem allegro Ci dolicza do salda 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pepe-lopez
#8 Zapaleniec#

W takim wypadku, każde zamówienie powinno być obciążone kosztem 13,99, a jednak tak nie jest.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pepe-lopez a jak jest ? szklanej kuli nie mamy opisz dokładnie co dolicza i kiedy ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pepe-lopez
#8 Zapaleniec#

wysyłam towar w kilku paczkach, klient opłaca 4 paczki, po czym allegro ciagnie z moich środków tą kasę. Szukam rozwiązania, dziś w nocy zmieniłam cennik, byc może to miało wpływ. Z moich środków poszło 4x 13,99

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

klient opłaca te paczki, ale Tobie, nie Allegro. To Ty przekazujesz Allegro więc ciągną z twoihc środków, bo one tam są wpłacone przez klienta/ Nie rozumiem czego nie rozumiesz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo taki jest cennik allegro, zaakceptowałeś ich regulamin, wszyscy kasują.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie mówisz przypadkiem o dopłatach do smarta? Niestety chcesz smartem wysyłać to trzeba płacić. Nie chcesz płacić to sprzedajesz bez smarta ale i tak prowizje od kosztów dostawy skasują, tylko będzie mniejsza.

Swoją drogą jak Ty żeś to zrobił, że masz smarka na firmowym i wysyłkę tylko 1 opcją? To jakiś bonus dla nowych?

oznacz moderatorów

pepe-lopez
#8 Zapaleniec#

Dopłata do smarta w wysokosci 13,99, kiedy to przesyłka tyle kosztuje? Mam tak z 2 zamówieniami, w sumie zpłaciłam ze swojej kieszeni za 5 paczek, dla 2 osób. 5x13,99. 

W historii zamówień jest jak byk napisane, przesyłka DPD minus 13.99.

Może pomoże mi tu moderator?

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Mam wrażenie ze dalej nie rozumiesz i to poszlo z Teojej kieszeni do której wcześniej pieniądze włożył klient ale trudno 

oznacz moderatorów

pepe-lopez
#8 Zapaleniec#

po przeliczeniu kasy zgadza się, masz rację. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

W takim wypadku, każde zamówienie powinno być obciążone kosztem 13,99, a jednak tak nie jest.

Wiesz tym mnie zasugerowałeś że kwota jest inna. Skoro liczy 13.99 za paczkę to wszystko się zgadza. Wypłacasz sobie tę kasę wraz z kasą za towar, a doliczają Ci potem ją do rozliczenia.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@pepe-lopez tego nie ogarniesz, ja w przypadku sprzedaży gabarytówki zawsze mam doliczone 10% od kosztów wysyłki 

oznacz moderatorów