anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mój wątek został usunięty?

Hardylegs
#11 Animator#

Allegro co was zabolało aby inni widzieli prawdy zamykacie i kasujecie temat - wystawianie negatywów podczas urlopu! njapiszcie zrozumiale i odniescie sie do sprawy a nie ucinacie temat-urlop[ ustawiony w allegro plus wydłuzon y czas wysyłki - kupujacy wystawia negatywa podczas zakupu podczas urlopu że nie otrzymał przesyłki---co nabieracie wody w usta i uswwacie temat?mamy wysyłac podczas urlopu?odpowiadać podczas urlopu?Napiszcie to wprost że tak bo nas nic nie chroni , a nie usuwasz temat wszechmogący Adminie.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Hardylegs Amerykę odkryłeś 🙂  pewnie że na allegro nie mamy urlopów, musisz odpowiadać, wysyłać, a w razie co stawić się na wezwanie do Poznania z towarem i fakturą jak będą chcieli zweryfikować czy masz towar na staniu 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

N o ich już powaliło totalnie najlepsze to że zamykaja temacik bo nie umieją rzeczowo odniesc sie w temacie postu--tak may tyrać i sie nieodzywać -a urlop jest nic nie warty to tylko informacja jak i czas wysyłki- najlepiej zamknąc aukcje i tyle

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Hardylegs jak zamkniesz nic to nie zmieni bo i tak liczą czas w dyskusjach itp. 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hardylegs Cześć. Temat został przeniesiony do archiwum, ponieważ było w nim bardzo dużo wulgaryzmów - jest to zabronione, zgodnie z Regulaminem Społeczności. 

Wracając do tematu urlopu i negatywnego komentarza - konsultantka Allegro nie miała podstaw ku temu, aby usunąć ten komentarz. Jeśli wiesz o swojej dłuższej nieobecności, możesz skorzystać z możliwości zakańczania i wznawiania ofert.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

hahahha ko_alka to po cholere urlop i inne te bzdury?tak aby klient mógłbyć swiadomy aby mógł spokojnie walnąc negatywa jak nie dostanie przesyłki podczas urlopu!?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka myślę że ja by każdy z pracowników allegro poprowadził działalność przez minimum 2 lata to by inaczej spojrzał na nasze problemy 😞 

To po co jest urlop skoro mamy usuwać aukcje na czas urlopu ? w sklepie internetowym daje informację i nie mam z niczym problemu a tu cały czas pod górkę i dziwne udogodnienia oderwane od realiów 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

Kostas11 @ko_alka ona mysli swoje a pisze swoje tak jej praca , dla mnie ten serwis  to już miernota ale niech robią tak dalej swiat e-commerce to nie tylko allegro- przepisy regulaminy z ......które sa nic nie warte a jak są to tak jak wszystko w tym kraju .Urlop w takim razie nie jest wymagany i tyle   wywalić wysyłka 40 dni i tyle to to samo -wywal;cie urlop wogóle z pulpitu bo nie jest potrzebny!!!!!

oznacz moderatorów