anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam takie małe polecam 85,7%?

MAMY ROZWIĄZANIE!
client11546
#11 Animator#

dlaczego mam takie małe  polecam 85,7%  i ono maleje nie dawno wyło większe czy dostane jakos sensno odpowiedz 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#

Negatyw , aha i spada .😁

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Bo otrzymałaś w wigilię negatywną opinię. Stosunek 1 negatyw do 6 pozytywnych to grubo. 

Proś klienta o zmianę oceny. 

oznacz moderatorów
client11546
#11 Animator#

nigdy się nie poniże  jeden komentasz usuneło allegro to wystawiła drugi obrarzając mnie  allegro na nic nie robi znam ten komentarz przyjełam paczkę dobrowolnie i odesłałam jej kasę  poprostu tej pani zrobiłam przysługę i podziękowała mi drugim komentarzem i ja mam się ponirzac szkoda że allegro nic tego nie robi to ja płacę prowizie dla allegro a nie ta pani

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro Ci w tym przypadku nie pomoże ,a jak sam nie powalczysz to możesz stracić innych klientów a nawet za słabą jakość mogą zablokować sprzedaż. 

oznacz moderatorów
client11546
#11 Animator#

trudno jesli w takim dni ta pani wystawia negatyw to musi byc [edycja] a allegro nie pomaga sprzedawcom już to odczuwam dlamnie taki klijent to nie powinien jstniec na allegro jak ta pani jeden komentasz usuniety to wystawiła drugi a ja nie mogę jej odpowiedziec to jest chore

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

zgadza się, ja otrzymałem w ciągu miesiąca 2 negatywy (przd chwilą ten drugi) - zapewne od jutra stracę super sprzedawcę - sprawdziłem zdjęcia zamówień z dnia wysyłki - wszystko ok, są zrealizowane zgodnie z ofertą i na czas - dostawy następnego dnia roboczego. Telefonu nie odbierają, na sms-y nie odpowiadają, na maile i odpowiedź na komentarz oraz prośbę usunięcia oceny - głucha cisza.

Jeśli to nie konkurencja - to ewidentnie patologiczne zachowanie klientów Allegro, szkoda że ich zwiększający się odsetek nie jest uwzględniany w statystykach jakości sprzedaży.

 

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Allegro domagamy się poprawek w tym segmencie! jeśli statystyki mają wpływ na obroty i popularnosć ofert, a nawet blokowanie kont sprzedających -  to muszą być poprawione.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Halfrunt sprawdzę to zamówienie i komentarz, ale podaj mi proszę numer, którego dotyczy, bo sprawdziłam je i na pewno nie pochodzi z konta, z którego tutaj piszesz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

tu jest dzisiejsze, ale ta klientka kupowała już w ubiegłym roku i problemu nie było - nie sądze by konkurencja była aż tak przewidywalna 

ce9a97a1-abcc-11ee-afcc-9b9dab9ab1b6
  tu jest wcześniejsze, co do którego mam wiele wątpliwości 
80a75d70-67f3-11ee-8140-e756b0b6d916
 
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Halfrunt dziękuję, sprawdziłam oba i nie znalazłam powiązań, które mogłby wskazywać na działanie konkurencji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@client11546 sprawdziłam tę transakcję i drugi komentarz traktujemy jako nową ocenę, więc powinnaś mieć możliwość odpowiedzi na nią. Co się dokładnie dzieje gdy próbujesz to zrobić? Od jej wystawienia nie minęło jeszcze 90 dni, więc wciąż możesz także wysłać prośbę do tej kupującej o zmianę oceny.

To co możesz dodatkowo zrobić, aby poprawić swój wynik w jakości sprzedaży to poprosić innych kupujących, który dokonali u Ciebie zakupu, aby wystawili Ci oceny dzięki czemu procent poleceń się poprawi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
client11546
#11 Animator#

witam dzis wykonałam 20 telefonów nie mineło 90 dni a klienci nie mogą wystawic opini co się dzieje na mojm koncie 

oznacz moderatorów
client11546
#11 Animator#

no tak już mam 10 pozytywów to grubo a będzie jeszcze więcej mam wspaniałych kliętów  tylko jedna czarna owca mi się trafuła i za co że zrobiłam jej przysługę i take życzenia dostałam w dni wigili 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  przecież to co oferujecie małym sprzedawcom a szczególnie zaczynającym czy mającym małą sprzedaż to jedna wielka porażka tego systemu ocen i punktacji, tym bardziej że są to opinie niezweryfikowane i nie wiem jakim prawem aż tak wpływają na sprzedaż 😞 Żeby sprzedawcy prosili się kupujących o opinie, o zmianę opinii 😞 Celowe działanie do wyeliminowania małych firm, bo duzi mając setki komentarzy dziennie mają się dobrze 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów