anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja oferta nie zakończyła się po wyprzedaniu stanu?

expressmap
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie zamykania się aukcji po wyczerpaniu przedmiotu.
Na moim koncie widniała aukcja z 2 egz. do wyczerpania zapasów i po zakończeniu wystaw ponownie ofertę z pełną liczbą sztuk nie było zaznaczone. Taka aukcja powinna się zamknąć po sprzedanych 2 sztukach lecz się tak nie stało cały czas widniała 1 szt. do sprzedania, licznik allegro nie zadziałał nie przeliczył, że już 2 egz. zostały sprzedane co spowodowało, że sprzedało się łącznie 5 egz.
Jak unikać takich sytuacji, gdzie zgłaszać takie błędy?
Proszę o pomoc w tej sprawie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@expressmap chyba najlepiej pytać się obsługi allegro przez ten formularz . Możesz też  podać tu numery tych ofert to moderatorzy to sprawdzą gdzie leży błąd.

 

oznacz moderatorów

expressmap
#7 Wielbiciel#

Super ślicznie dziekuję

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@expressmap abym mogła sprawdzić co się wydarzyło w przypadku tej oferty poproszę o podanie jej numeru 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

expressmap
#7 Wielbiciel#

nr oferty 12142515106. dziś rano ręcznie ją zamknęłam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@expressmap we wskazanej ofercie jest uruchomiona opcja ponownego wystawienia oferty. Nie ma tu błędu. Odznacz tę opcję w edycji oferty:

Zrzut ekranu 2022-07-5 o 15.27.47.png

W tym celu przejdź do zakładki Mój asortyment, następnie kliknij w przycisk "więcej" przy wybranej ofercie i wybierz "Edytuj ofertę". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

expressmap
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, sprawdziłam wyżej podaną aukcję.
Weszłam w edycję oferty i nie ma w niej zaznaczonej opcji ponownego wystawiania 

oznacz moderatorów