anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja oferta została usunięta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mdrogeria
#21 Demiurg#

c347bac54006be8d3f1abdbe0a64 (1).jpgUsunięto mi ofertę 12356431938 ... powód - miniaturka , może ktoś podpowie bo nie trybię  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

68806e3042b89a6edb7cdd089fe9.jpg

oznacz moderatorów
71 ODPOWIEDZI 71
mwmonety
#21 Demiurg#

Chyba tło jest za bardzo biale😃

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria 

Uuuuuu, konkurencja nie miła :).  Takich zacnych użytkowników Gadane się nie tyka. No co Ci napiszą. Że brakło trochę do tych 255 w RGB.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czekam wielce wk........

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria pierwsze jest nie zgodne bo ma logo producenta oraz przedstawia więcej produktów niż jeden, wiem że to jest rozłożone ale może wprowadzać w błąd 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 w ofercie kolejność jest/ była  odwrotna niż zapodałem w watku , co do logo cyt ,,Zabronione są napisy poza wyjątkami: logo marki/producenta,,

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

tło

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

@mdrogeria

Czytasz załącznik o zdjęciach pozostałych, na głównym nie może być żadnego loga.

Stary lis i się dał złapać 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@lottoys stary lis wie o tym , jak pisałem wcześmniej , w wątku umieścołem fotki odwrotnie niż bylo w ofercie . Nowa oferta https://allegro.pl/oferta/szczotka-inter-vion-tworzywo-naturalne-13385118024?utm_source=notification... usunąłem tylko logo choć było zgodne z regulaminem .

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

@mdrogeria 

A białe tło gdzie masz ? wiele ofert masz tak zrobionych więc popraw zanim ubiją, musi być czysto białe

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@lottoys a jakie jest ? 

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

@mdrogeria 

Nie żartuj, że nie widzisz, nawet wyżej też ci ktoś o tym napisał, ta szczotka ma jakieś żółte tło.

Nie wiem czy moje widać poniżej, zrobiłem ci na białym tle dla porównania z Twoim

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@mdrogeria ta szczotko to do wlosów? jeśli tak to czy włosie jest mięciutkie, bo tę co ostatnio u Ciebie kupiłem to mam wrażenie, ze zdziera mi skórę z głowy. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Halfrunt to do pleców , a kiedyś kupiłeś modelówkę  ,a one tak mają .

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

zrób takie zdjęcieszczota.jpg

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Cześć. 🙂 Powód usunięcia oferty to brak białego tła na zdjęciu głównym. Produkt na miniaturze powinien być prezentowany na jednolitym tle RGB 255.255.255

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka ja mam już 6-ty krzyżyk na karku i soczewki jak denka od butelek , upieram się bo po mojemu jest BIAŁE - BIAŁE !!!!

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria mogę zaoferować monitor wyświetlający większą paletę barw niż Twój obecny 😎

Pierwotna miniaturka na dole jest bardziej ecru niż biała 🙂

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

upieram się bo po mojemu jest BIAŁE - BIAŁE !!!!

wg allegro białe jest białe tylko wtedy RGB 255.255.255

 

czepiasz się - ja miałem przez allegro usuwane zdjęcia pudełek

z ramką RGB 255.255.255

bo pudełko było kolorowe

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  a tu ???!! gdzie leży problem !!!! --

oznacz moderatorów