anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę dokonać zwrotu środków?

ElektroSpZoo
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry 

mam saldo dodatnie i nie moge zwrócić kupujacemy srodków za zakupiony towar 

prosze o odpowiedz 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_Likos_
#21 Demiurg#

@ElektroSpZoo  być może środki masz na PAYu a zwrot musisz zrobić przez przelewy24 ( lub na odwrót)

Srodki musza być na saldzie operatora ktory obsługiwał wplate od kupującego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ElektroSpZoo W takim razie zwróć zwykłym przelewem, bezpośrednio na rachunek bankowy kupującego. Takie zwroty nie są zabronione. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ElektroSpZoo Cześć. Nie możesz zwrócić kupującemu wpłaty przez Allegro Finanse, ponieważ nie masz środków na swoim koncie. Jeśli nie spodziewasz się zasilenia salda, zrób przelew bezpośrednio na konto kupującego. 

Kiedy zwrócisz wpłatę możesz złożyć wniosek o zwrot prowizji od sprzedaży (rabat transakcyjny). Wypełnij wniosek w zakładce Zamówienia i dołącz potwierdzenie przelewu do kupującego. 

Dodatkowo nie masz zweryfikowanej usługi Przelewy24 na swoim koncie - wykonaj przelew weryfikacyjny z zakładki Ustawienia wypłat

Widzę, że jesteś nowym sprzedającym na Allegro, dlatego serdecznie zachęcam Cię do udziału w bezpłatnych kursach i webinarach organizowanych przez Akademię Allegro. Znajdziesz tam naprawdę dużo przydatnych informacji i cennych wskazówek. Na początek specjalnie dla Ciebie wybrałam kurs dotyczący procesu przyznawania rabatu transakcyjnego, zapraszam:  https://allegro.pl/akademia/lp/nowy-proces-przyznawania-rabatu-transakcyjnego 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka Do wniosku o zwrot prowizji na Allegro można dołączyć potwierdzenie przelewu zwrotnego? Od kiedy? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96Taka możliwość pojawi się w odpowiedzi na wniosek lub w odwołaniu od decyzji. Sprzedający będzie miał szansę przedstawienia potwierdzenia przelewu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów