anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wybrać podkategorii "Maszyny do pisania"?

archimed
#11 Animator#

Witam. Wystawiłem maszynę do pisania.

Jest kategoria "Sprzęt biurowy" i podkategoria "Maszyny do pisania", w której jest ponad 300 ofert.

Ale kiedy chcę wystwić swoją, to w kategorii "Sprzęt biurowy"  podkategoria "Maszyny do pisania" nie jest dostępna.

Próbowałem wpisać nr kategorii ręcznie - bład niewłasciwej kategotii.

Wystawiłem nr: 12367004766 ale mimo połaczenia z katalogiem oferta trafia do "Sprzęt biurowy" - "Pozostałe", co w oczywisty sposób dyskryminuje wyszukiwanie mojej oferty. Dlaczego tak się dzieje?????

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@archimed Prześlij proszę zrzuty ekranu, na których widoczny będzie problem z wyborem tej podkategorii.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

archimed
#11 Animator#

A jak przesłać plik graficzny? nie ma takiej mozliwosci, proszę o in strukcję!!!

oznacz moderatorów

archimed
#11 Animator#

Proszę bardzo, zrzut ekranuBrak_podkategorii.jpg

oznacz moderatorów

archimed
#11 Animator#

Jak widać na zrzucie, ani śladu podkategorii "Maszyny do pisania" w "Sprzęcie biurowym", choć na Allegro jest. A w antykach nie wystawiam.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@archimed Możesz skorzystać z opcji "Wybierz proponowaną kategorię" (Kolekcje i sztuka > Design i Antyki > Zabytki techniki> Maszyny do pisania). Rozumiem, że jest to kategoria, do której przypisany jest produkt. Uważasz, że to błąd w produkcie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

archimed
#11 Animator#

Ponad 300 osób może wystawić w tej kategorii, a ja nie????? Czy Pani w ogóle czyta to, co ja piszę????? Zgłosdiłem problem, zamiast rozwiązania „pseudoporada’ nie do użytku. Nie mam prawa do sprzedaży w wtbranej PRZEZE MNIE kategorii, istniejącej na Allegro – dlaczego????  Nie jestem antykwariuszem, jako ANTYK nie będę wystawiał.

I co to za TERRORYZOWANIE narzucaniem kategorii.

Ten Wasz osławiony „Produkt z katalogu”  jest opisany właściwie, a mimo to po połączeniu z nim trafiam do niewłaściwej kategorii.

Poprawcie ewidentną pluskwę, zamiast dawać bezwartościowe rady.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@archimed Czy wśród tych 300 ofert, o których Pan wspomina, znajdują się takie, w których sprzedający oferują dokładnie tę maszynę, którą Pan wystawia?

Łączy Pan ofertę z produktem przypisanym do konkretnej kategorii. Jak rozumiem jest to produkt, który faktycznie Pan oferuje, dlatego pytam czy Pańskim zdaniem kategoria w katalogu jest błędna? Jeśli tak, może Pan zgłosić błąd w produkcie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

archimed
#11 Animator#

Rozumiem, że wg Moderatorki sprzedaję nie maszynę do pisania, a UFO. Pani w ogóle nie wie, o czym Pani pisze.

Zresztą czas na zmianę kategorii już minął, jakoś przeżyję.

oznacz moderatorów