anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego podczas wystawiania oferty wyliczenie prowizji zwiększyło się po zmianie cennika dostaw?

boo_med
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Moje pytanie dotyczy jednocześnie dostawy oraz prowizji.

W dniu wczorajszym gdy wystawiałam ogłoszenie - miałam tylko dostawę Allegro Inpost i prowizja wynosiła określoną kwotę przy każdej jednorazowej wystawionej sprzedaży.

Dzisiaj natomiast, dodałam Allegro Kurier UPS i wystawiając produkt na dole w podsumowaniu pojawiła mi się informacja: że za sprzedaż produktu z darmową wysyłką prowizja wynosi ... Jest ona 3 razy większa niż wcześniej. (JA nie oferuję darmowej sprzedaży)

Wystawiając kolejne produkty, w tym momencie każdorazowo mam większą prowizję nawet jak nie zaznaczę opcji Allegro Kurier UPS.

 

Czy ktoś może mi doradzić?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@boo_med na formularzu wystawiania oferty pokazujemy wycenę szacunkową i jest tam podana prowizja od sprzedaży. Nie podajemy prowizji od dostawy, ponieważ nie możemy przewidzieć jaką metodę dostawy wybierze kupujący. Dlatego jest tam napisane "opłata za sprzedaż 1 sztuki z darmową dostawą", ponieważ wyliczenie nie pokazuje prowizji od kosztu dostawy. Jeśli wysokość prowizji się zmieniła to może to mieć związek ze zmianą kategorii lub inną ceną sprzedawanego przedmiotu. Jeśli moja odpowiedź nie rozwiązuje problemu to proszę podaj przykład tych ofert, w których zobaczyłaś różnicę w wyliczeniu prowizji, sprawdzę to. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

boo_med
#8 Zapaleniec#

Dzięki!

Znalazłam przyczynę.

 

Pozdrawiam, 

oznacz moderatorów