anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w kategorii "antyki i kolekcje" są opłaty za wystawianie przedmiotów .

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Prawie we wszystkich kategoriach sprzedawcy nie ponoszą kosztów wystawienia a w kategorii "Antyki i kolekcje" ciągle trzeba za to płacić . Prowizje obecnie wzrosły i wystawianie za opłatą plus koszty obsługi niszczą sens sprzedaży takich przedmiotów . Czy allegro zamierza odstąpić od opłat za wystawienie w tej kategorii? czy lepiej sobie szukać innych rozwiązań?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 Łączę się w bólu, ale podejrzewam że raczej docelowo jest to kategoria której nie chcą. Nie pasuje do "supermarketu allegro" 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 może to jest zniechęcenie do wystawiania stosu identycznych monet za kilka złotych ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@pinsplash @kostas11 To nie tak o drobne monety chodzi ale głównie o aukcje których wystawienie kosztuje mnie 1-2,50 zł bo w takich się najwięcej kasy oddaje . To że taki asortyment nie pasuje do tzw. katalogu allegro to fakt i sprzedawcy tacy jak ja są tu dla allegro marginesem który z czasem będą chcieli z głównego usunąć . W antykach nie ma identycznych ofert tu cenę zmieniają czasem bardzo małe detale i każdy przedmiot trzeba wystawiać indywidualnie ,co jest bardzo pracochłonne (zdjęcia ,opisy ) .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Chętnie usłyszę zdanie na ten temat od źródeł ,czy mogę liczyć na rzeczową odpowiedź ,jasną i zrozumiałą . Dziewczyny czy możecie wskazać drogę jaką kieruje się allegro względem sprzedawców tej kategorii  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przypominam się bo mam nadzieję że tylko przez przeoczenie nie otrzymałem od wczoraj wyczerpującej odpowiedzi w moim temacie . Skoro mówicie że jesteście tu po to by odpowiadać i rozwiązywać problemy tak kupujących jak i sprzedawców to uprzejmie proszę również o odpowiedź.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kolekcjoner608, przepraszam Cię za czas oczekiwania na naszą odpowiedź. Obecnie nie mamy w planach rezygnować z opłat za wystawienie przedmiotu w kategoriach, w których aktualnie naliczamy tę opłatę. Aktualizujemy cennik na bieżąco i staramy się dostosować do trendów na rynku oraz sprostać Waszym oczekiwaniom. Ewentualne podwyżki są decyzją biznesową firmy. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mr_oma Dziękuję za odpowiedź . Nie wiem jakimi trendami na rynku się kierujecie ale dla sprzedawców w takich kategoriach jak to gdzie każdy przedmiot wystawia się pojedynczo trudno na nim zarobić przy tak dużych kosztach obsługi . W kategoriach gdzie nie ma opłat za wystawianie sprzedawcy mogą setki a nawet tysiące przedmiotów wystawiać w jednej aukcji nie ponosząc kosztów wystawienia przez co oszczędzają i mają więcej środków na reklamę czy wyróżnienia u was . W antykach nawet te darmowe wyróżnienia są wysoce ryzykowne bo trudno na jednej pozycji zarobić . W antykach nie da się robić aukcji wieloprzedmiotowych . 

oznacz moderatorów