anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dopłaty DHL

badams71
#10 Popularyzator#
Ponownie Allegro naliczyło opłaty dodatkowe za przesyłki nadane przez nas metodą dostawy DHL. Poprzednim razem po zgłoszeniu problemu natychmiast zwrócono nam niesłusznie pobrane kwoty. Obecnie również skontaktowaliśmy się z oddziałem DHL, który odbiera od nas paczki, potwierdzono tam, że gabaryt i waga były właściwe i opłata nie pochodzi od nich. Proszę o wyjaśnienie sytuacji i interwencję, bo nie zdarza się to pierwszy raz i ewidentnie jest to naciąganie sprzedawców.
 
Zamówienia, których dotyczy problem:
 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@badams71 przepraszam, że czekałeś na odpowiedź. 
Napisz proszę do nas za pomocą tego formularza i prześlij w załączeniu odpowiedź otrzymaną od przewoźnika. 
Dział opłat zweryfikuje Twoje głoszenie i jeśli opłaty zostały naliczone nieprawidłowo, Doradca wykona ich korektę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Czy są tu jacyś sprzedawcy, których również dotyczy problem? Wszystkie paczki nadane metodą Allegro Odbiór w Punkcie DHL (DHL POP BOX) dostają dopłatę za niewłaściwy gabaryt. W opisie Allegro jest informacja, że przyjmują paczki do 25kg, nasze nie ważą więcej niż 23kg, rozmiar 45x30x25, obwód - 155. Mamy kontakt z gościem z DHL, który bardzo chce, żebyśmy podpisali z oddziałem umowę, za każdym razem jak przyjeżdża, to mu mówimy, że nie nadaliśmy jeszcze ani jednej paczki bez dopłaty i nie potrzebujemy umowy, bo źle na tym wychodzimy. On sprawdza te przesyłki jakoś w systemie i mówi, że wszystko z nimi w porządku, opłata na pewno nie pochodzi od nich. Obecnie na odpowiedź z działu reklamacji Allegro czekałam miesiąc, po czym dostałam maila, żeby podać sumę dopłat. Odpowiedziałam i teraz pewnie będę czekać kolejny miesiąc na odpowiedź, a w tym czasie nadal nadajemy przez DHL i KAŻDA przesyłka ma dopłatę. Wydaje mi się, że błąd  leży po stronie Allegro i bardzo proszę przekazać tę informację gdziekolwiek, żeby ktoś się tym zajął.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@badams71 Jeśli reklamujesz usługę, poczekaj na kolejną odpowiedź od osób, które znają szczegóły.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów