anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dostawa 8 dni

Lukas
#8 Zapaleniec#

Czyżby allegro usunęło wczorajsza dyskusje o skandalicznej decyzji ustawienia czasu dostawy na 8 dni u bardzo dużej ilości sprzedawców?

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

ZakupyMaawSport
#10 Popularyzator#

Prosze powiedziec czy jakis punkt regulaminu zlamała wczorajsza dyskusja, jesli tak  to jaki  i powód dlaczego została usunieta..

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

Usunęli... 

oznacz moderatorów

Lukas
#8 Zapaleniec#

Robi się ciekawie. Pojawiła się krytyka to ja usuniemy i po problemie

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

Dziś zamówiłam jedną rzecz do Paczkomatu. Celowo wybrałam sprzedawcę, u którego wyświetla się 8 dni dostawy do Paczkomatu a w deklaracji ma wysyłkę w 24h. Napisalam czy dziś wyśle, powiedział że oczywiście. Zobaczymy czy dojdzie za 8 dni czy jutro. 

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

100% paczek Inpost i DPD wyślę każdemu kupującemu dziś, gdyz sprzedaż umarła, Allegro umarło a ja z nudów czekam na kolejne transakcje.

Podjechał kurier DPD. Miał puste auto. Totalnie puste auto.

Kurierzy DPD wściekli. Mają płacone od punktu.

oznacz moderatorów

GreTrans
#9 Pomysłodawca#

Zapewne wyśle i najprawdopodobniej dotrze w standardowym terminie...chyba, że zamówiłaś przez allegro one. Sami mamy przeboje z tym dziadostwem. Wysyłamy normalnie w ten sam dzień, w którym jest złożone zamówienie...a alegro wlepiło nam "dostawa 8 dni". Chamstwo zwykłe. Chyba, że obliczają czas dostawy według allegro one... Paczka w paczkomacie wrzucona 13 grudnia...odebrana przez kuriera 15 grudnia pod wieczór...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@GreTrans Proszę Cię, abyś uszanował regulamin forum i nie obrażał pracowników Allegro. Jest to moje pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Lukas
#8 Zapaleniec#

bez przesady. dlaczego ma nie obrazac skoro wy zachowaliscie sie ponizej jakichkolwiek zasad. dno

oznacz moderatorów

GreTrans
#9 Pomysłodawca#

A ja proszę, żeby pracownicy allegro szanowali moją pracę i moje pieniądze. Tak jak na zamieszczonym screenie wygląda wasza praca w allegro one, dzięki której lecą statystyki. Oprócz tego klienci też mają pretensję, szkoda tylko, że nie do was. Umówmy się, że allegro one/ups to jedno z większego dziadostwa na rynku. Jeżeli za słowa prawdy i szczerości ktoś się obraża, to cóż...

 

 

 

ScreenShot386.jpg

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

oczywiście, że wątki są usuwane, modyfikowane w sposób by złe decyzje allegro nie były widoczne tutaj na forum

oznacz moderatorów

mlekodsk
#1 Nowicjusz#

Allegro odwala jakąś maniane. Oczywiście u nich dostawa jest już jutro.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

My wysyłamy towary na bieżąco, każdy kto twierdzi, że dostał towar za późno lub za wcześnie lub czuje się oszukany wpisany serwisu jest odsyłany do allegro, gdyż wg nas on wprowadza w błąd co do osądu kiedy Kupujący otrzyma towar

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Jestem na Allegro od początku istnienia tego serwisu i takiego świństwa nie zrobili nigdy swoim Partnerom. Nie można sobie wyobrazić gorszego prezentu Świątecznego. My mamy rodziny na utrzymaniu, a oni wyłączyli nam sprzedaż bez powodu w najważniejszym dniu, choć paczki normalnie dochodzą w 1 dzień.

Żona coś kupując wybrała gorszego Sprzedawcę, bo u dobrego wyświetlało się 8 dni. A to nie była prawda. Jest dokładnie odwrotnie: Tu gdzie Allegro wyświetla 8 dni dojdzie znacznie szybciej niż tu gdzie Allegro wyświetla 1 dzień. Oszukali i Sprzedających i Kupujących.

Jestem spokojnym człowiekiem, nigdy nie przeklinam, ale wczoraj straciłem z nerwów rok życia i od dziś nazywam ten serwis dwu członowo. Człowiek który to wymyślił powinien trafić do więzienia. Taka jest moja opinia. Nie znają się na handlu, nie patrzą na statystyki świąteczne z poprzednich lat, niszczą najlepszych ludzi bez powodu.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Lukas Jeden z wątków został usunięty, ponieważ nie wnosił niczego nowego do kwestii przewidywanego czasu dostawy, a jedynie zamienił się w miejsce na wulgarne przepychanki.  Wątek łamał regulamin Gadane (punkt 4.1 załącznika 15 do Regulaminu Allegro).

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Lukas
#8 Zapaleniec#

a to pania dziwi? skoro beszczelnie zmieniliscie tysiacom sprzedawcow termin dostawy na jakis oderwany od rzeczywistosci. pozbawiliscie ludzi zarobku w najwazniejszych dniach w roku !!! skandal.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Lukas wydłużony czas wysyłki jest skutkiem zaniedbań , nie mam nic wspólnego z OSA , a w dalszym ciągu mam w ofertach info ,, dostawa jutro ,, i jutro też będzie się taka wyświetlać .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria co się chwalisz ja też mam 😄

kup do 12:00 - dostawa jutro 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Zaczęli coś naprawiać, ale to jest musztarda po obiedzie. Będzie z tego wielka afera. Ja żądam oddania pieniędzy włożonych w promocje i odszkodowania.

oznacz moderatorów

Lukas
#8 Zapaleniec#

a co zaczeli naprawiac?

oznacz moderatorów