anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dostawa jutro ? to manipulacja !!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

Chciałem zwrócic uwagę tych sprzedawców którzy zamawiaja droższy towar dopiero jak otrzymają zamówienie od klienta i podają przy tworzeniu opisu aukcji termin dostawy np. 3 dni.

Otóż Allegro wyświetli przy tej aukcji  wyraźny tekst: "dostawa jutro"  a po otwarciu opisu  niżej w kolumnie z cenami wysyłki znowu: "Przewidywana dostawa: jutro u Ciebie" Właśnie się kłóciłem z klienem że dostawa w ciagu 3 dni a on mówi że nie bo jutro, sprawdzam opis i  mam ustawione  jest jak byk: "czas wysyłki 3 dni"

co prawda w opisie aukcji jest mały znaczek (i w kółku) po najechaniu na który piszą że termin dostawy podany jest na podstawie dotychczasowych wysyłek sprzedawcy, to prawda, wysyłam w dniu zamówienia  ALE NIE TOWAR KTÓREGO NIE MAM !!!  Allegro manipuluje kupującymi pisząc wszędzie że mam dostawę na nast. dzień a ja sie muszę tłumaczyć że to Allegro mi dopisało dostawę na jutro a ja podałem termin 3 dni na wysyłke czego kupujący nie widzi. A później zwyczajowe "nie ingerujemy w opinie wystawione przez kupujacych"jutro.jpg 

 

 

 

  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

edytowałem jeszcze raz ręcznie aukcje gdzie nie mam towaru na stanie no i wyświetliło sie "dostawa pojutrze"  niby lepiej ale też o jeden dzień przyspieszyli

oznacz moderatorów
elemino
#11 Animator#

Wyłącz sobie dostawy szybsze niż twoja deklaracja. Opcję znajdziesz w zakładce "skuteczność wysyłki". Działa to dla ofert w ustawieniem wysyłki 2 lub 3 dni przez 10 dni, po tym czasie musisz znowu wyłączyć.

 

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

dzieki za info, nic o tym nie wiedziałem (tak jak i o tym że wszedzie mi sie wyswielało "dostawa jutro)

oznacz moderatorów