anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa w środę, u konkurencji we wtorek

ForBajk
#10 Popularyzator#

Wszystkie paczki od pół roku dojeżdżają na oddział tego samego dnia i następnego dnia ponad 90% jest u klienta. Jakim cudem wczoraj w sobotę i dzisiaj w niedzielę mam dostawa w środę? 99% skutecznosci w terminie, wysyłek tego samego dnia, a konkurencja, która wiem, że ma dużo gorsze statystyki bo kurier nie raz do nich nie przyjechal w poniedziałek ma dostawa we wtorek? Jakim cudem proszę państwa? To jest jakiś absurd, a moja sprzeday przez ten weekend przez to jest tragiczna bo klient kupi tam gdzie dostawa we wtorek! Jak ten frajer wysylam w sobotę paczki inpost, a kuroer dostarcza w poniedziałek, czyżby wasze wspaniałe algorytmy zgłupiały?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ForBajk Cześć. Czasy dostaw były wydłużone na Twoim koncie o jeden dzień ze względu na opóźnienia (3, 4 i 5 grudnia). Więcej informacji o wydłużeniach przewidywanego czasu dostawy w ofertach znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jesli-bedziesz-miec-opoznienia-w-nadawaniu-przesylek-wydluzymy-... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ForBajk
#10 Popularyzator#

To dlaczego konkurencji nie wydluzyliscie? Ja mam poniżej 1000 zamówień miesięcznie 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ForBajk Ponieważ konkurencja nie miała opóźnień. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ForBajk
#10 Popularyzator#

A ja miałem opóźnienia, tak? Wieczorne zamówienia z piątku 3 grudnia i z rana z soboty kurier InPost odebrał w sobote o godz. 12.00 i dostarczył klientom w poniedziałek 5 grudnia! Późniejsze  zamówienia z soboty i z całej niedzieli odebrał kurier w poniedziałek , o 16.30 był na oddziale, a paczki zostały doręczone 6 grudnia we wtorek do klientów. To jest opóźnienie? Wątpię że u konkurencji w sobotę odbiera paczki kurier tak jak u mnie!

oznacz moderatorów