anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DOSTEJĘ SMS z informację o potwierdzenie sprzedaży a nic nie sprzedałem

ZbyszekCerek
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Inteligentna78
#9 Pomysłodawca#

A ja dostaję SMSy od PGE z nakazem zapłaty za prąd a umowy z PGE nie mam, baaa, nawet licznika na siebie w Polsce nie mam 😄

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ZbyszekCerek Prześlij na ten adres: phishing@allegro.pl zrzut ekranu z widokiem treści wiadomości i numeru telefonu, z którego ją otrzymałeś. Zajmiemy się tą sprawą.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Inteligentna78
#9 Pomysłodawca#

To, co w Polsce dzieje się z wyłudzaniem na SMS przerasta już wszystko. Nie ma dnia aby nie dostać jakiejś chorej oferty lub nie odebrać telefonu z telemarkietingu a sieć "pomarańczowa" pod tym względem jest już chora psychicznie. Że na to prawa jeszcze nie znaleziono. Kart wielu polskich operatorów nie da się użytkować np. w roamingu za granicą (poza strefą 1). Wydzwaniacze nie dają żyć a ja osobiście już mam włączony w iphone taki myk, aby telefon nie reagował gdy dzwoni ktoś, kogo nie mam w książce telefonicznej. Prywatnie to przechodzi i nie wyobrażam sobie teraz, jak prowadzić biznes mając w Polsce telefon, przecież każde połączenie odebrać musimy, prawda? Na mojej liście zablokowanych jest już ponad 400 numerów i to w skromne 4 lata, brak słów. Używam jeszcze karty z Czech, Hiszpanii i z Niemiec. Na te karty nikt obcy nigdy nie zadzwonił, serio.
Gdzie jest winny?
Viber! U nich można kupić nawet i 100 numerów w polskiej, pomarańczowej sieci.

oznacz moderatorów