anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

eksperyment (jak zachęcić do oceny)

orbitkownia_pl
#11 Animator#

Zauważyłam , że około 90% klientów nie ocenia transakcji, jednak cały czas allegro bierze pod uwagę zadowolenie kupujących, niestety to jakaś totalna bzdura, jeśli klient nie wystawi oceny w ciągu np 30 dni , powinna być wystawiona automatycznie ocena najwyższa. Postanowiłam jakoś zachęcić klientów do wystawienia oceny, do każdego zakupu dodawałam opaskę gratis plus karteczkę wyjaśniającą jak ważne są te oceny dla sprzedawcy, akcja trwała cały miesiąc, i zgadnijcie ilość wystawionych ocen praktycznie nie wzrosła z prawie całego miesiąca 30 ocen (to zamówienie z 1-2 dni) Niestety mały procent wystawi ocenę , za to jak inpost przesyłkę dostarczył po 5 dniach kto oberwał w komentarzu? ..... zgadnijcie. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

cookie000
#15 Entuzjasta#

@orbitkownia_pl 

Jakoś specjalnie nie jestem zaskoczony wynikiem eksperymentu, bo ludziom wszędzie się podsuwa coś do oceny (empik z tym przegina; każdy zakup, nawet gazety, a dostaniesz od nich maila z ocenami wrażeń z zakupu). Efekt jest odwrotny od zamierzonego. Odkąd wystawiam oferty na allegro lokalnie, to problem komentarzy sam się rozwiązał. Natomiast od allegro możesz co najwyżej się dowiedzieć, że wszyscy mają tak samo, więc nikt nie jest faworyzowany w tym systemie ;]

A propos dawania gratisów: też bardzo często dodaję jakieś drobne dodatki (fajne i przydatne, nie do śmietnika) w klimacie zakupionego towaru i ... nawet zwykłe podziękowanie jest rzadkością.

oznacz moderatorów