anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Formularz Wysyłam z Allegro. Połączone konta. Nie można wczytać zamówienia.

regi.nrg
#8 Zapaleniec#

Mam połączone dwa konta Allegro. Na pierwszym mam abonament ten najtańszy. Dodałem sobie do tego konta moje drugie konto Allegro. Generuję etykiety z pierwszego i jest OK. Jak wybieram drugie to połączone i chce wygenerować etykietę ze sprzedaży to mam komunikat jak na zrzucie ekranu. Skoro mogę połączyć dwa konta, żeby się nie przelogowywać i przyspieszyć obsługę to czemu nie mogę wygenerować etykiet. Muszę wejść bezpośrednio na drugie konto i tam to robić. Dajecie możliwość, ale żeby nie było za łatwo to blokujecie możliwość. formularz wysyłam z allegro.jpg 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@regi.nrg Na powiązanym koncie nie ma możliwości nadania paczki w Wysyłam z Allegro, nie jest to błąd, po prostu jeszcze nie ma takiej opcji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

regi.nrg
#8 Zapaleniec#

"jeszcze" to słowo kluczowe ? Jest nadzieja, że będzie taka możliwość ? Może Pani to gdzieś zgłosić, czy raczej nie podbije tematu dalej do osób kompetentnych w tym temacie ? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@regi.nrg Jeszcze nie, taka opcja się pojawi, ale nie mamy określonego terminu wdrożenia. Zespół odpowiedzialny za Wysyłam z Allegro ma ten temat w projektach do realizacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów