anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest sprzedaż, zamówienia i moje oferty w aplikacji Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
fordmk_
#9 Pomysłodawca#

Witam

aplikacja ,Moje allegro pokazuje 3 opcje zakupy lokalnie i konto. a gdzie jest sprzedaż ,zamówienia i moje oferty? to jest naj bardziej przydatne. 

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54
xyz96
#21 Demiurg#

@blyxa Poniżej masz wypowiedź moderacji w podobnym temacie. Być może naprowadzi Cię na właściwy trop.

sprawdziłam to i w aplikacji nie wystawisz oferty na Allegro tylko na Allegro Lokalnie, ale jeżeli wejdziesz na Allegro przez przeglądarkę na telefonie, a później w Sprzedaż > Obsługa ofert > Wystaw przez formularz > tutaj pojawi się formularz wystawienia na Allegro Lokalnie, ale jeśli zjedziesz na sam dół to możesz kliknąć w "dotychczasowy formularz", wówczas przeniesiemy Cię do formularza wystawiania na Allegro.

   Monika
   Moderator
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96  ale dzisiaj jestem często cytowana przez Ciebie 🙂 Tylko ja pisałam jak można wystawić ofertę na Allegro z telefonu, a nie jak sprawdzić jakie ma się aktywne oferty na Allegro w aplikacji.

@blyxa w aplikacji Allegro Sprzedaż widzę to tak:

 

 

la_nika_3-1623838132458.png

I po kliknięciu "Aktywne oferty":

la_nika_2-1623838052385.png

Ja akurat nie mam aktywnych ofert, dlatego to miejsce jest puste, ale tam powinny się pojawić Twoje aktywne oferty z Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ozzi_ja
#7 Wielbiciel#

Witam, Wlaśnie wertuje aplikacje allegro i nie mam zakładki moja sprzedaż... nie widzę moich wystawionych ofert, bardzo proszę o pomoc

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ozzi_ja to dlatego, że aplikacja Allegro jest aplikacją zakupową. 
Jeśli chcesz sprawdzić swoje oferty korzystając z telefonu wejdź proszę na Allegro przez przeglądarkę. I wybierz proszę Moje Allegro > Sprzedaż > Moja sprzedaż. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
delfinek-5
#7 Wielbiciel#

Jak w takim razie ktoś kto nie ma aplikacji Allegro Sprzedaż (której nie ma w appStorze) sprawdzic produkty które sprzedaję na Allegro?

oznacz moderatorów
jandariuszbrze
#1 Nowicjusz#

Gdzie w aplikacji na androidzie jest moja sprzedaż

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Aplikacja Allegro jest aplikacją zakupową.
Jeśli chcesz sprawdzić swoje oferty korzystając z telefonu wejdź proszę na Allegro przez przeglądarkę. I wybierz proszę Moje Allegro > Sprzedaż > Moja sprzedaż.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Z tym kupowaniem to różnie bywa. Czasami z aplikacji allegro przenosi do przeglądarki mobilnej i 🙋(pa pa) monety

oznacz moderatorów
na-obcasach
#11 Animator#


moje allegro=>konto=>twoje dane=>sprzedaż=>obsługa zamówień=>moja sprzedaż

W aplikacji są wszystkie niezbędne zakładki takie jak w przeglądarce i można zrobić wszystko co się chce.Nie wiem skąd płacz u niektórych że nic nie ma.Fakt,mogłoby to być gdzieś na wierzchu ,tak jak zakładka Zakupy,ale jest tam gdzie jest i można się dostać

oznacz moderatorów
na-obcasach
#11 Animator#

A tak to wygląda

Screenshot_20221115-080625.jpg

oznacz moderatorów
FiloAgoPL
#7 Wielbiciel#

Ja obsługuję sprzedaż z telefonu, nie da się tylko wystawić nowej oferty bo nie można ładować zdjęć.

Zakładka do sprzedaży jest w dziwnym miejscu, bo trzeba otworzyć moje konto - >  i przy danych "zmień" 

oznacz moderatorów
na-obcasach
#11 Animator#

Jak to mówią prawda leży po środku.Da się wystawić ofertę z aplikacji mobilnej ze zdjęciami,ale zdjęcie musisz zrobić w locie i takie się zapisuje.Przy próbie pobrania zdjęcia zapisanego w jakiejś lokalizacji wyskakuje bład.Kiepskie to pocieszenie,bo zdjęcia bez obróbki kiepsko się prezentują

oznacz moderatorów
PabloTrade
#8 Zapaleniec#

Jako stały klient Allegro jestem oburzony, że taka korporacja jak Allegro z wielomilionowymi przepływami nie potrafi sobie poradzić z głupią aplikacją Allegro moja sprzedaż, której nadal nie ma przez tyle lat i odpychają się grzecznymi odpowiedziami moderatorek. Ludzie my w rosji żyjemy czy w Polsce w Europie w 21 wieku? Może babcia prezesa miała pogrzeb i jego dzieci chorują i musiał do rodzinnego zawieźć dlatego przez 4lata nie ma apki od sprzedaży, very funny 😁👍

oznacz moderatorów
Nabyteq
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam allegro bussines i faktycznie nie ma aplikacji bym mogl podejrzec sobie w telefonie status moich produktów w sprzedaży? Zostaje tylko przeglądarka ? 

juz doszedlem do allegro lokalnie ale tam nie widac aukcji z konta bussines  

prosba o informacje 

 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Nabyteq na telefonie opcje sprzedaży tylko poprzez przeglądarkę mobilną. Jak sama nazwa świadczy allegro lokalnie obsługuje tylko allegro lokalnie.

oznacz moderatorów