anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę nadać paczkę do Czech WEDO?

gorunia
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Dziś kupujący z Czech zamówił u nas paczkę z dostawą WEDO. Niestety nie jest to kurier obsługiwany w Polsce. Do tej pory obsługiwaliśmy DPD bez problemów.

Proszę o informację jak zrealizować wysyłkę WEDO do Czech?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

serwis-texas
#19 Nestor#

@gorunia 

Jeżeli zamówił w WE|DO do znaczy że ustawiłeś wysyłkę z Czech? Jeżeli nie masz tam magazynu to po to ustawiłeś?  Sprawdź cenniki dokładnie. Z terenu naszego kraju WE|DO nie nadasz.

oznacz moderatorów

gorunia
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Nie ustawiałem tego, z automatu musi być zaznaczone, a ja nie odznaczyłem. Zupełnie nieświadomie. 😞

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Potwierdzam, metody dostawy z Czech do Czech są aktywowane automatycznie. Nie widać tego dopóki nie wejdzie się w cenniku w opcję wysyłka z Czech.

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Kolejna niedoróbka programistów Allegro. Jak kogoś ta opcja nie interesuje to ma ją wyłączoną z założenia.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@annas14-firma 

No to grubo 🙂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@annas14-firma @serwis-texas znowu eksperymenty na żywym organizmie... Przecież jak nie wiesz że masz coś wyłączyć / włączyć to tego nie zrobisz... Kolejna "czeska" pułapka.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

CandySox-pl
#8 Zapaleniec#

Gdzie to odznaczyć ??

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@CandySox-pl 

W ustawieniach dostawy, opcja wysyłka z Czech do Czech

oznacz moderatorów

CandySox-pl
#8 Zapaleniec#

ale ja już to odznaczałam, co za niedopracowany system. nie widze teraz tego, gdzie to mam odznaczyć 😞

oznacz moderatorów

Militarg
#2 Obserwator#

Chwile temu przesyłki WEDO odebrał kurier Inpost, bez żadnych problemów.  

oznacz moderatorów