anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Grupowa zmiana kodów EAN przez plik csv

mdz-invest3
#1 Nowicjusz#

Mam około 4000 aukcji. W tym wiele grup aukcji mające taki sam EAN (np 100szt towarów mających taki sam EAN). Chciałem zamienić numery EAN na kody z GS1. Czy muszę w każdej aukcji zmieniać EAN indywidualnie? Czy można to zrobić za pomocą pliku CSV? Przy próbie aktualizacji kodów przez plik csv (orzez kolumnę: ID produktu (EAN/UPC/ISBN/ISSN/ID produktu Allegro) w raporcie mam błąd z informacją: niezaktualizowana - Nie znaleziono pasującego produktu dla wskazanego identyfikatora lub nie podano danych niezbędnych do utworzenia produktu i/lub utworzenia oferty.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdz-invest3
#1 Nowicjusz#

Image1.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdz-invest3 W pliku możesz edytować takie dane jak cena, czy liczba sztuk. EAN musisz edytować w każdej ofercie z osobna. Ponadto konieczne będzie również zgłoszenie błędu w produktach, aby zaktualizowano kody EAN również w katalogu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mdz-invest3
#1 Nowicjusz#

W 4000 ofert muszę to edytować indywidualnie w każdej aukcji? Nie ma innej możliwości? Licząc 1/2 minuty na ofertę to zajmie około 33 godziny robocze.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdz-invest3 Przykro mi, ale nie ma innej możliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mdz-invest3 To do świąt zdążasz, może. Niezła tyrka.🌲

oznacz moderatorów

-gifts-
#1 Nowicjusz#

no dokladnie, porażka bez mozliwosci grupowej zmiany/edycji w/w parametrow... ale tak jest tylko w allegro, w innych portalach sprzedazowych tego niema...

oznacz moderatorów