anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Grupowe wznawianie licytacji niesprzedanych przedmiotów.

MAMY ROZWIĄZANIE!
SiedemGroszy
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, proszę o poradę.

Sprzedaje przedmioty na licytacji, ale nie od 1 zł, tylko od wyższej kwoty i ze względu na urlop zakończyłem wszystkie nielicytowane oferty. Z racji, że to licytacje, nie mogę ich wznowić, a jedyne użyć "wystaw podobną". Liczba moich licytacji jest bardzo znaczna, i robienie tego jedna po drugiej wymagało by ogromu pracy. Oferty aktualnie są w zakończonych. Jak mogę w sposób grupowy "wystawić ponownie" te oferty, najlepiej z możliwością zaplanowania daty i godziny kiedy oferty mają wystartować. Jedyne co przychodzi mi do głowy to jakieś dedykowane oprogramowanie do obsługi aukcji allegro. Czy może ktoś polecić proste narzędzie do tego celu? Najlepiej z możliwością wypróbowania przed zakupem, lub też darmowe, jeżeli takowe istnieje. 

Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Też tak ja ty wystawiam i  jak do tej pory nie było problemu . Wchodzisz na aukcje zakończone ,zaznaczasz które chcesz wystawić ponownie i powinno pójść . Jedyny mankament to przy grupowym ponawianiu nie można sobie ustawić godziny ,tylko pójdą o tej porze co wystawiasz i na tyle samo dni co były wystawione poprzednio.

oznacz moderatorów
SiedemGroszy
#8 Zapaleniec#

Faktycznie działa to wystawianie grupowe, okazało się, że był problem innego rodzaju i on uniemożliwiał wystawienie. Dzięki za poradę, nie mniej jednak zaplanowanie daty mogło by być pomocne, więc jeżeli ktoś ma inny pomysł chętnie posłucham.

oznacz moderatorów