anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Historia oferty/aukcji

www_dzianie_pl
#9 Pomysłodawca#

Czy można gdzieś jakoś podejrzeć historię zmian na ofercie?

Chodzi mi o to, że chciałbym przejrzeć kiedy były zmieniane ilości dostępnego towaru  na allegro.

W allegro developer jest zasób sale/offer-events , ale brakuje mi tutaj informacji, jaka ilość była dodawana/usuwana.

 

Da się to jakoś wygrzebać?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@www_dzianie_pl Cześć. 🙂 Skonsultuję to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

www_dzianie_pl
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka  Czy skonsultowałaś się już i jest może odpowiedź?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@www_dzianie_pl Jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi, ale przypomnę się w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@www_dzianie_pl Taka informacja jest zbędna, bo do niczego nie jest potrzebna kupującemu > teraz chcesz ilość > za chwilę będziesz chciał historię cen > potem ew. zmiany w opisie. Do czego to potrzebne? Liczy się to co jest aktualnie w ofercie.

Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr.

oznacz moderatorów

www_dzianie_pl
#9 Pomysłodawca#

Skoro pytam, to widać mam taką potrzebę.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@www_dzianie_pl Takie informacje mogą prowadzić do niepotrzebnych spięć na linii kupujący - sprzedający. Hipotetycznie > jakieś pretensje o coś co było miesiąc temu, a teraz nie ma.

Spotkałem się już z takimi pretensjami > np. po wystawieniu czegoś w nowej cenie > a dlaczego? ja kupię ale w starej cenie > poskarżę się Allegro > itp

oznacz moderatorów

www_dzianie_pl
#9 Pomysłodawca#

Ty chyba w ogóle mylisz pojęcia i tematy. Ja do własnych celów potrzebuję tych informacji, a ty mi dajesz wykład o potencjalnych problemach na linii sprzedający-kupujący.

Może doprecyzuję temat: napisałem wtyczkę do integracji allegro z zewnętrzną aplikacją, która bardzo często zmienia te stany. Dlatego też potrzebuję mechanizmu weryfikacji tego, bo mam podejrzenia że coś nie do końca tutaj działa. Lub jest problem na samym allegro.

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@www_dzianie_pl To wystaw sobie własną aukcję i tam zmieniaj ilość 

> sprawdź działanie > potem skasuj aukcję Ty może potrzebujesz do kontroli aplikacji > ale inni mogą wykorzystać do innych celów

To jest mój pogląd > zobaczmy co powiedzą nasze miłe dziewczyny  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_dzianie_pl w imieniu Oli, wracam z odpowiedzią przykro mi, ale nie jest to możliwe. Nie mamy narzędzia, które umożliwia sprawdzenie zmian w ofercie  np. kiedy były zmieniane ilości dostępnego towaru na Allegro.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów