anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Identyfikator śledzenia

Mamma_Terra
#8 Zapaleniec#

Cześć,

chciałabym zaistalować pod swoim sklepem identyfikator śledzenia - skonfigurować tag Google, ponieważ korzystam z google ads.. Czy ktoś mógłby mi podlinkować gdzie mogę wkleić taki identyfikator? czy jest jakaś opcja, żebym mogła wkleić ten link pod integracje na moim profilu allegro?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mamma_Terra Cześć. 🙂 Dopytam o tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Mamma_Terra
#8 Zapaleniec#

Świetnie, będę bardzo wdzięczna, generalnie taki komunikat otrzymałam od google:

"Skonfiguruj w swojej witrynie tag Google

Opcja 1: zainstaluj identyfikator śledzenia za pomocą usługi hostingu WWW lub przez platformę e-commerce
Zaloguj się w swoim kreatorze witryn, usłudze hostingu WWW lub na platformie e-commerce i wklej swój identyfikator śledzenia w sekcji analityki."
 
I tutaj podano mi mój krótki kilku znakowy kod. Niestety nie mam pojęcia gdzie mogłabym go wrzucić, aby ruch na moim sklepie na Allegro był śledzony.
oznacz moderatorów

Mamma_Terra
#8 Zapaleniec#

Hej Ola 🙂

mamy jakąś odpowiedź?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mamma_Terra Hej, jeszcze nie. Generalnie Tagu nie będziesz mogła u nas zamieścić ze względów bezpieczeństwa, ale staram się dowiedzieć, czy Allegro Analytics ma podobną funkcję, która będzie dla Ciebie pomocna. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mamma_Terra Wracam do Ciebie z wieściami — w tej chwili nie ma takiej opcji w Allegro Analytics, ale dziękujemy za sugestię! 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Mamma_Terra to się wkleja w kodzie strony więc wątpię że allegro Ci na to zezwoli 🙂 Kod służy do zweryfikowania czy domena należy do Ciebie jako reklamodawcy, jak chcesz reklamować swoje oferty z allegro w Google to skorzystaj z Allegro ADS 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów