anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ile będzie trwać weryfikacja?

fatima84
#8 Zapaleniec#

ile będzie trwała jeszcze weryfikacja żebym mogła wypłacić pieniądze PayU? przelew 1zł zrobilam juz pare dni temu i zostal mi zwrócony a wypłacić pieniędzy nadal nie mogę. proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

br.
#21 Demiurg#

@fatima84  Skanu lub zdjecia dowodu osobistego nie chcieli?  To możliwe że jeszcze poproszą.

Odpowiedź może być szybka, niestety pieniądze  są dużo wolniejsze.

oznacz moderatorów

fatima84
#8 Zapaleniec#

PayU nie chcieli dowodu ani nic takiego tylko dane karty. Przelewy24 chcieli dane dowodu lecz ja pieniądze mam na PayU więc nic nie podawalam przelewom24

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot 1zł nie świadczy o pozytywnej weryfikacji, standardowo trwa 3dni ale czasem.....długo.

oznacz moderatorów

fatima84
#8 Zapaleniec#

weryfikacja PyaU trwa już 10 dni czemu tak długo? i chciałam się jeszcze zapytać czy przyjdzie na maila jakies potwierdzenie do werfyfikacji?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fatima84 sprawdzimy status Twojej weryfikacji w PayU i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko dostanę odpowiedź w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fatima84 weryfikacja Twojego konta jest odrzucona, ponieważ dane właściciela konta w banku nie zgadzają się z danymi na Allegro. Konto na Allegro należy do Joanny, a przelew otrzymaliśmy od Mariki, a te dane muszą być identyczne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

fatima84
#8 Zapaleniec#

dobrze, dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów

tepri
#10 Popularyzator#

no i jak - przeszła ta weryfikacja bez wysyłania skanu dowodu? tak poprostu na przelew 1zł? aktywne masz już wypłaty?

oznacz moderatorów