anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa rozwód allegrowy

MAMY ROZWIĄZANIE!
pkgdynia
#9 Pomysłodawca#

Konto mojej żony z którą mam rozdzielność majątkową i z którą nie mieszkam od trzech lat, ma wpływa na moje konta allegro i firmowe, i prywatne. Jak ona coś zbroi , moje konta są zawieszane i oferty usuwane. W zeszłym roku udało mi się znaleźć osobę która przeczytała w allegro ze zrozumieniem , sprawdziła że od dawna nie ma wpływu ani na moje ona ani na jej ja i odwiesiła mi je. Potwierdziła też  że zrobiła adnotację żeby naszych kont nie wiązać. Dzisiaj kolejny raz to samo , kolejny raz jestem szantażowany  z udziałem allegro. żadne prośby i wyjaśnienia nie docierają do działu bezpieczeństwa . Stad moje pytanie , jak załatwić rozwód allegrowy. Ile lat musi minąć przy braku połączeń kont, aby allegro uznało rozwód kont. Gdzie sens i logika takiego gnojenia użytkowników . 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
pkgdynia
#9 Pomysłodawca#

Informacje jawne - czyli żadne , nie ściemniajmy 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@pkgdynia "Błędy i działanie niezgodne ze specyfikacją" 

Wiesz jak jest, jeżeli się robi konkurs na dokumentację API wśród użytkowników tego API 😎 Witamy w allegro. 

oznacz moderatorów
pkgdynia
#9 Pomysłodawca#

Dostałem od Allegro sposób na rozłączenie kont i jest on bardzo prosty

wystarczy usunąć wszystkie konta i poczekać 10 lat

i tak zrobię

oznacz moderatorów
pkgdynia
#9 Pomysłodawca#

Niestety teraz na poważnie , nie da się przez pracowników tej firmy  normalnie prowadzić biznesu tutaj, usuwam konta i przenoszę się na inne platformy , cale szczęście że allegro nie jest jedyne.

możecie sprawdzić , moje konta to pkgdynia i pawkor999, czas wypowiedzenia to 60 dni.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów