anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa rozwód allegrowy

MAMY ROZWIĄZANIE!
pkgdynia
#9 Pomysłodawca#

Konto mojej żony z którą mam rozdzielność majątkową i z którą nie mieszkam od trzech lat, ma wpływa na moje konta allegro i firmowe, i prywatne. Jak ona coś zbroi , moje konta są zawieszane i oferty usuwane. W zeszłym roku udało mi się znaleźć osobę która przeczytała w allegro ze zrozumieniem , sprawdziła że od dawna nie ma wpływu ani na moje ona ani na jej ja i odwiesiła mi je. Potwierdziła też  że zrobiła adnotację żeby naszych kont nie wiązać. Dzisiaj kolejny raz to samo , kolejny raz jestem szantażowany  z udziałem allegro. żadne prośby i wyjaśnienia nie docierają do działu bezpieczeństwa . Stad moje pytanie , jak załatwić rozwód allegrowy. Ile lat musi minąć przy braku połączeń kont, aby allegro uznało rozwód kont. Gdzie sens i logika takiego gnojenia użytkowników . 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Hej Dziewczyny !!! allegro rowodów nie uznaje ? ... CO TO !! świecki nie ważny musi być od Papieża ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

U niektórych nigdy nie dochodzi do końca taki rozwód, w zasadzie wszystko napisałeś-bez komentarza.☹️

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Dział bezpieczeństwa to takie państwo w państwie i powiem ci że jak raz zlutują ci konta to na wieki wieków amen 

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

ALLEGRO to coś takiego jak ŚLUB KOŚCIELNY tylko PAPIEŻ może podjąć decyzję o rozwodzie pod warunkiem że nic nie kupowałeś.

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@majster_man no chyba że, bo u Papieża to unieważnienie małżeństwa - w sumie Sąd Biskupi to klepnie, jak dobrze się ze wszystkich szczegółów na forum wyspowiadasz, a taki cywilny to przy dobrych wiatrach jedno potkanie w sądzie i pozamiatane. 

Po tych wypocinach stwierdzam, że Allegro czeka na oficjalny dokument kościelny potwierdzający, że małżeństwa nigdy nie było. 🤣🤣🤣 

oznacz moderatorów
pkgdynia
#9 Pomysłodawca#

W sumie nasze konta nigdy nie były powiązane, ponad trzy lata temu korzystaliśmy z jednego interntu.

Ja zajmuję się IT, a ona nawet nie wiem czym, bo mam to w ......

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@pkgdynia A Allegro chce, żebyście się zeszli - dla waszego dobra. Wyznaje zasadę "Warto rozmawiać." 

Czego nie rozumiesz? 😂😋

oznacz moderatorów
pkgdynia
#9 Pomysłodawca#

Oto maile od Allegro rok temu.

---------------------------------------- 20-06-2022

Panie Pawle,

biorąc pod uwagę Pana wyjaśnienia postanowiłam ponownie dogłębnie
przeanalizować powiązania wskazane przez system. Faktycznie, od pewnego
czasu konta nie są powiązane, dlatego postanowiłam zdjąć ograniczenia z
Pańskiego konta.

Pozdrawiam
// Magdalena
Dział Bezpieczeństwa Transakcji
Zespół Allegro

----------------------------------------- 20-06-2022

Odwiesiłam pozostałe konta. Zrobiłam też stosowną adnotację na Pana koncie,
także sytuacja nie powinna się już powtórzyć.

Pozdrawiam
// Magdalena
Dział Bezpieczeństwa Transakcji
Zespół Allegro

 

Stąd przekonanie że Allegro w tej chwili działa na moją szkodę i mi ją wyrządza z całą świadomością i perfidią działania. A jak się komuś szkodę wyrządza ............. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pkgdynia Przykro mi, ale tę kwestię wyjaśnisz wyłącznie kontynuując korespondencję z Działem Bezpieczeństwa. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
pkgdynia
#9 Pomysłodawca#

No właśnie nie . Nie mogę niczego zrobić, nie przyjmują do wiadomości że konta już od dawna nie są powiązane , ale nigdy nie były. Ponad trzy lata temu korzystaliśmy z jednego internetu w domu. Co to za powiązanie. Nie zalegam z płatnościami , nie mam problemów z klientami , nie mam wpływu na kont żony. Mogę jedynie dręczyć dział Bezpieczeństwa , może znajdzie się ktoś kto przeanalizuje że brak jest powiązań , jak rok temu to zrobili . Ale oni nie czytają ze zrozumieniem. Straciłem wszystkie oferty . Chcę wiedzieć na przyszłość jak temu zaradzić , jak zrobić rozwód allegrowy . Czy mam swoje konta pozamykać i na nowo pozakładać, może wtedy będzie brak powiązania , choć swoje konto mam od 21 lat i trochę było by szkoda.

oznacz moderatorów
pkgdynia
#9 Pomysłodawca#

Allegro posunęło się do kłamstw by uzasadnić to że minie krzywdzą.

--------------------

Dobry wieczór,

przykro mi, ale nastąpiły nowe okoliczności, które potwierdziły powiązania, dlatego warunki współpracy pozostaną bez zmian.

Pozdrawiam
//Sylwia

Dział Bezpieczeństwa Transakcji
Zespół Allegro

 ------------------------

Perfidnie kłamią, bo ani ona nie była u mnie od dwóch lat, ani ja u niej . Chyba że chodzi im że mamy telewizję u tego samego operatora UPC. ale ona jest 8km ode mnie , może że to samo miasto zamieszkujemy ?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pkgdynia Napisz proszę do nas na adres spolecznosc@allegro.pl i wskaz konto, o którym mówisz. W wiadomości podaj również link do bieżącego wątku. Skieruję sprawę do dalszej konsultacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
pkgdynia
#9 Pomysłodawca#

Ja się nie ukrywam i nie mam nic do ukrycia tak jak pracownicy Allegro zasłaniają się przepisami które sami wymyślają i w kółko opowiadają " wiem ale nie powiem" , na tę chwilę przekonują mnie że mają twarde dowody ale nie powiedzą jakie , a ja mam pewność że czegoś takiego nie ma.

Moje konto to PKGDYNIA  a wątek nie wiem który podać bo otworzyłem ze 40 🙂

nap. 

-----------------------

Odpowiedź na zgłoszenie nr "35196650" [ ref:_00D24aE05._5003VbY91G:ref ]

Dobry wieczór,

przykro mi, że tak ocenia Pan naszą pracę. Zapewniam jednak, że podjęte przez nas działania nie są bezpodstawne. 

Pozdrawiam
//Sylwia

Dział Bezpieczeństwa Transakcji
Zespół Allegro

---------------------

Jak widać " Wiem ale nie powiem"  . Jeżeli przedstawią mi choć jeden przykład, to ja uroczyście przysięgam że odszczekam tutaj wszystko i przeproszę, ale ja wiem że to kłamstwa. Dlaczego , bo mają taką politykę , żeby wynajdować wszystko by zmuszać do płacenia, tylko że nie doczytali że mam potwierdzenie z 20-06-2022 że od długiego czasu nie było powiązań , więc ich działania są bezpodstawne, stąd te kłamstwa że " wiem ale nie powiem". Po prostu wiocha.  

Czemu to piszę, bo nie mam innego wyjścia , nie mam wpływu ani możliwości aby to wyjaśnić, bo nic nie zalegam , nikogo nie oszukałem ani nie mam uwag do swojej sprzedaży.

I chcę definitywnie wziąć rozwód allegrowy.

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Tak naprawdę to każdego z każdym można powiązać. Wystarczy np. minąć się na ulicy, czy skorzystać z tego samego hotspota np. w hotelu, pociągu czy centrum handlowym.
Jak mieszkacie w jednym mieście, to powiązanie poprzez lokalizację jest mocno prawdopodobne (jest spora szansa, że odwiedzaliście te same miejsca).

ps. Raczej czeka cię przepychanie z nimi w sądzie, co i tak nie gwarantuje odblokowania konta, nawet po pomyślnym wyroku (Allegro może po prostu nie wykonać wyroku).

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@pecela to jak im podliczy straty z sprzedaży której nie było to komornik chętnie przyjdzie im tam majątek zając

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

pismo od prawnika

z żądaniem okazania dowodów na łamanie regulaminu allegro

i dowodów, na których opiera sie tzw "dział bezpieczeństwa"

@pkgdynia 

cyt: przykro mi, ale nastąpiły nowe okoliczności, które potwierdziły powiązania, dlatego warunki współpracy pozostaną bez zmian.

należy się zastanowić w jaki sposób serwis pozyskał w/w informacje o tzw nowych okolicznościach

i czy zostały powyższe informacje zebrane zgodne z prawem, przepisami, polityką prywatności, rodo i regulaminem serwisu

 

oznacz moderatorów
pkgdynia
#9 Pomysłodawca#

Tylko że ja mam pewność że nic takiego nie nastąpiło , że to albo perfidne kłamstwa , ale błędy ich oprogramowania. Znam ich oprogramowanie od innej strony, jestem informatykiem i pisałem programy pod ich API VENDOR. Błędy i działanie niezgodne ze specyfikacją, błędy przy obsłudze , obsługa nie potrafi wpisać EAN towaru we właściwą kolumnę itp. Więc ich system do powiązań też nie jest górnolotny a raczej prymitywny , stąd moje problemy.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pkgdynia przykro mi, ale nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Wszystkie informacje jawne, jakie mogłeś od nas otrzymać zostały Ci przekazane w sprawie nr 35196650. Twoje argumenty zostały przekazane, jednak Dział bezpieczeństwa podtrzymuje swoją decyzję. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@la_nika jaki pkt regulaminu allegro mówi, że się ukrywa informacje dotyczące użytkownika przed użytkownikiem?

oznacz moderatorów