anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile zapłacę za wysyłkę pralki do klienta

JuszekOkruszek
#1 Nowicjusz#

Witam sprzedaje pralkę 

Moje pytanie czy dostawę tak dużej wysyłki obejmie allegro smart a jeżeli nie to czy koszty podane automatycznie przez Allegro dostawy kurieeem nie wzrosną bo wypełnia mi automatycznie cenę wysyłki w granicach 20 złotych 

Co wydaje mi się dość nie prawdopodobne jak za tak duża paczkę 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@JuszekOkruszek na 100 % wyjdzie więcej, sprawdź np. tu po zmierzeniu i zważeniu Wycena i tyle wpisz 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oj te 20zł może nie wystarczyć, stawiam że o wiele więcej. Zadzwoń jutro do przewoźnika np : furgonetka.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

pralka to wysoce prawdopodobne, że będzie paleta, a wtedy taki koszt może wyjść i ze 100zł.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mikeza paleta DPD 180 zł DHL 220 zł 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Widziałem u któregoś przewoźnika opcje półpaleta 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Jedyne pralki w paczkach mogę sobie wyobrazić coś w stylu zabawek. Pralka nawet typu frania to wysyłka na półpalecie/palecie za 150-200 zł, może by coś znalazł taniej, zależy jaki przewoźnik.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Czlowieku jak sprzedajesz pralke jako prywatny sprzedawca to nie rob tego ze smartem bo allegro cie zmusi do przyjecia zwrotu dopiero ci sie to nie skalkuluje finansowo zobacz sobie 1 przewoznika ile to bedzie kosztowac i ustaw kwote jaka poda i udostepnij 1 forme dostawy 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

A w gabaryt D nie wejdzie?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@JuszekOkruszek najlepiej udaj się do jakiegoś brokera kurierskiego niech Ci wycenią. Proponuję usunąć przesyłkę za pobraniem.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Allegro One jako pionier na polskim rynku powinien wyznaczac standardy ktore bedą deklasować konkurencje i przyjąć taką pralke w usludze SMART

Paczka to paczka, dostarczają miliony paczek dziennie, jedne wieksze drugie mniejsze i nawet przez mysl by mi nie przeszlo, że pralka może być problemem

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

"ponieważ chcecie zapewnić kupującym jeszcze szerszy wybór usług dostawy" uważam, że powinnyscie interweniowac i pomóc autorowi tematu. 

Kto wie, może to bedzie punkt w ktorym konkurencji opadnie szczęka gdy dowiedzą sie, że taka pralka może zostać wyslana w opcji SMART za 9,99zl przy skorzystaniu z usług jedynego prawdziwego kuriera, niezawodnego i sumiennego ALLEGRO ONE

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:80340374 padłem ze śmiechu

1 pralka waży jakies 60kg bo 30kg waży betonowy odważnik a ty chcesz za 9.99 pln eysłać nawet to na paliwo nie starczy 😄 jeszcze może ci to mają do paczkomatu wstawic w tej cenie czy na 10 piętro wnieść?

2 to tak zarabista usługa że nie zdziwię się jak zgubia pralkę na sortowni albo dojdzie za 3 tygodnie

3 konkurecji zaiste szczęka opadnie aż zglosi do odpowiednich instytucji za ceny dumpingowe 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Ja bym wysłał dwoma paczkami w Smart - do jednej paczki spakował odważnik, a do drugiej resztę pralki, aby zmieściła się w Gabaryt D to wystarczy użyć prasy hydraulicznej, wtedy wejdzie w pudełko.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@az1rael allegro one powinno wyjśc naprzeciw oczekiwaniom klienta i chocby ze stratą ale zrealizować dostawe.

Pieniądze w tym przypadku nie powinny miec znaczenia. Zarobią na innej usłudze a kurier i tak jedzie. Najważniejsze jest zadowolenie klientów

Co do zagubienia lub długiej dostawy to raczej nie powinno być problemu

Po dzisiejszej wiadomosci dot. wymogu oferowania uslugi allegro by miec smarta jestem pewny, że wlasnie od dzisiaj wszystkie te drobne niedogodności odeszły w zapomnienie

 

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:80340374 a ja jestem pewny że niedługo zgubią niejeden bus z kurierem i zawartością nie ma to jak robić nie mieć kim a dowalać mobingowo swoją dostawę sprzedawcom na pewno wzrośnie jakość kosmicznie

oznacz moderatorów