anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

import allegro InPost + zlecenie odbioru

papier_czerpany
#10 Popularyzator#

Mam pytanie do @InPost 

Wysyłam dużo paczek przez inpost i chciałbym zacząć zamawiać kuriera bo nadawanie 10-20 paczek jest dość żmudne w paczkomacie. Dlaczego tego nie robiłem do tej pory? bo żeby zlecić darmowe zlecenie odbioru muszę wybrać co najmniej 5 paczek NA RAZ i wówczas mam darmowy odbiór. Jeśli przez cały dzień spływają zamówienia muszę czekać do ostatniej chwili i zamawiać wszystkie paczki na raz, chociaż etykiety mogę wygenerować później i  wybrać godzinę podjazdu kuriera. Dlaczego nie może być tak, że najpierw generuję etykiety, drukuję i naklejam a na końcu decyduję np o 15.30 czy zanoszę do paczkomatu czy uzbierało się dość, żeby zamówić podjazd?   

Drugi problem - nie rozumiem, dlaczego różne typy przesyłek (np. PACZKOMAT, MINIKURIER) są w oddzielnych zakładkach? Rozumiem, że mógłby to być filtr dla wygody sortowania ale powinna być też pozycja "WSZYSTKIE". Dla mnie jako nadającego nie ma żadnej różnicy a muszę szukać przesyłek w różnych zakładkach. Jeśli mam 4 przesyłki paczkomatowe i 4 przesyłki minikurier to nie mogę zamówić bezpłatnego podjazdu tylko zapłacę 2x 5,46 zł za podjazd mimo, że odbieranych paczek będzie 8. 

Pozdrawiam,
Michał

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Ponieważ kurier nie stoi za rogiem i nie czeka tylko na twoje zlecenie.

oznacz moderatorów

papier_czerpany
#10 Popularyzator#

A co to ma do rzeczy? Jeśli mogę zamówić zlecenie o 15.50  i kurier takie zlecenie odbiera to w czym problem? Jest graniczna godzina odbioru i tyle. Tu chodzi o kwestię organizacji samego generowania takiego zamówienia w aplikacji.

 

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry, 

W pierwszej kwestii mogę zaproponować wypełnienie formularza na stronie internetowej: https://inpost.pl/zapytaj-o-oferte/indywidualna w celu wyceny oraz ewentualnego podpisania umowy. W ramach umowy może zostać wygenerowane zlecenie stałe w dniach oraz godzinach, jakie będą dla Państwa najbardziej dogodne. 

Do nawiązania współpracy konieczne jest nadawanie przynajmniej 25 przesyłek miesięcznie.

Sugestia w temacie filtrów na naszej stronie Managerze Paczek została zgłoszona do odpowiedniego działu, aby usprawnić jego funkcjonalność oraz komfort pracy. W imieniu firmy dziękuję za przekazane sugestię. 

Jednocześnie opcja zaznaczenia wszystkich typów przesyłek w Managerze Paczek jest obecnie możliwa. Jeśli występują u Państwa problemy w tej funkcji, to prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adres pomoc@inpost.pl wraz z przesłaniem zrzutów ekranu obrazujący opisany problem. 

oznacz moderatorów

papier_czerpany
#10 Popularyzator#

Dziękuję, złożyłem zapytanie.

Opcja zaznaczenia wielu pól działa w zakładce MOJE PRZESYŁKI (czyli poza Allegro), natomiast nie ma takiej funkcjonalności w zakładce ALLEGRO>IMPORT ALLEGRO INPOST. Tam jest lista pojedynczego wyboru. Nie można zaznaczyć na raz paczkomatu i minikuriera.

oznacz moderatorów