anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informacje pozakupowe - kolejna porażka

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Mam ofertę wieloprzedmiotową,  klient kupuje 2 szt. zostaje 8 szt., oferta jest aktywna. Klient wystawia komentarz, gdzie podlinkowana jest w/w oferta, ale po kliknięciu w link przekierowuje do tego potworka - "informacji pozakupowej" w której nie można już nic.

Czyli kupić np kolejnych sztuk.

Co to za bzdura?

Klient czyta opinię o sprzedawcy, klika w link oferty obok i dostaje kretyńskie "informacje pozakupowe", zamiast miejsca gdzie może kupić przedmioty. Wygląda, jakby została zakończona.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller Klient w szczegółach zakupu może kupić całość ponownie lub dodać do koszyka wyłącznie niektóre oferty z całego zamówienia 

Zrzut ekranu 2023-12-28 o 19.46.47.png

Ze strony z informacjami pozakupowymi również można zobaczyć całą ofertę 

Zrzut ekranu 2023-12-28 o 19.47.51.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

No to mi powiedz skarbie, gdzie, jeśli potencjalny klient przeczyta opinię (nie ten który kupił) i zobaczy to co ja zobaczyłem po kliknięciu w odsyłacz do oferty (która wciąż jest aktywna) obok opinii . No powiedz, gdzie?Inf_poz.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller Klient, który nie zrobił u Ciebie zakupów w tej ofercie, nie zobaczy przecież informacji pozakupowych (jak sama nazwa wskazuje). 

Jeśli klient przejdzie do oferty z odnośnika w Twojej zakładce https://allegro.pl/uzytkownik/garage_seller/oceny, to zobaczy zwykłą ofertę, a nie informacje pozakupowe. 

ko_alka_0-1703790188524.png

ko_alka_1-1703790235092.png

 

Jeśli masz na myśli inną sytuację, to musisz opisać precyzyjniej, co dokładnie masz na myśli. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Przecież MNIE tam przekierowuje, a nie robiłem u siebie zakupów, proszę mi nie psuć bardziej nastroju przed Sylwestrem (mógłbym ostrzej ... ), tylko naprawić błąd. Ta walka o "dobre imię" serwisu który robi wszystko "dla naszego dobra" a spie******* jest tak wiele, przypomina mi odchodzącą władzę w obronie wpływów na TVP. Zaklinanie rzeczywistości nie pomoże, tylko wk***** a sprzedaż na pewno będzie zakłócona. Ludzie są leniwi w większości i nie będzie chciało się im wyszukiwać przedmiotów sprzedającego czy nr aukcji wklepać w wyszukiwarkę.

Niestety takie podejście nie pomaga...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller Wyloguj się zatem ze swojego konta sprzedażowego i sprawdź to ponownie. Proszę również o zachowanie kultury wypowiedzi. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Logując się na inne konto, przekierowuje mnie do aktywnej aukcji lub do "inf. posp.", logując się na swoje konto sprzedażowe, przekierowuje mnie ZAWSZE do "inf. posp."  więc jest ewidentny błąd.

Szczęśliwego Nowego Roku życzę ...

oznacz moderatorów

Sept77
#8 Zapaleniec#

ten serwis to totalna porażka zarabiają na prowizjach miliony tak miliony a raczej trzeba to nazwać  już lichwą a nie umieją zlecić kompetentnych programistów i szpeców od IT żeby to wszystko działało jak trzeba 

oznacz moderatorów