anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Intrum wezwanie do platnosci, czy fake.

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Jak zweryfikować, czy to.prawda i jakiego ewentualnie konta tyczy się zadłużenie? Rozumiem, że jeżeli jest to legit to zadłużenie muszę spłacić im, a nie allegro? O ile oczywiście.to realny intrum.

Screenshot_20240326-135354_Messages.jpg

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Halfrunt
#18 Luminarz#

Nie wiesz czy masz zadłużenie na Allegro? 

sprawdź tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro?sellerId=103021242 

oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

No właśnie nie widzę, ponieważ mam kilka kont + nie loguje się na żadne że względu na brak możliwości korzystania z pc 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

²No właśnie nie widzę, ponieważ mam kilka kont + nie loguje się na żadne że względu na brak możliwości korzystania z pc 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@CypisOfficial Nie wysyłamy tego typu SMSów. Swoje należności wobec Allegro możesz sprawdzić tutaj.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

No właśnie nie widzę, ponieważ mam kilka kont + nie loguje się na żadne że względu na brak możliwości korzystania z pc 

Jak zweryfikować czy ten sms jest prawdziwy?

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@w_kiwi To TY czy zastępstwo? Bo ostatnio sporo postów z konta, które u moderacji z takim stażem ciut dziwią....

Allegro nie wysyła takich SMS-ów, to dlaczego konto w tym SMS należy do.... uwaga... ALLEGRO?

Allegro_konto.jpg

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Co cię dziwi w jej poście? Swoją drogą skąd wywnioskowałeś jaki to jest numer skoro na screenie go nie widać. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CypisOfficial a numer telefonu na który otrzymałeś tego smsa, to ten sam numer na który masz zarejestrowane konto Allegro? 
Sprawdziłam i na ten numer masz tylko jedno konto i nie masz tam zadłużenia na kwotę podaną w wiadomości.
Napisz proszę do nas za pomocą formularza kontaktowego, na forum nie zweryfikujemy tego, a w wiadomości e-mail możesz podać numer telefonu i sprawdzić co się dzieje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@la_nika Ale konto bankowe należy do Allegro....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@drekenzes czy nie uważasz, że pomimo tego, że konto bankowe należy do Allegro, osoba, która ma opłacić zadłużenie, powinna wiedzieć czego dotyczy? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@la_nika Nie napiszę co uważam na ten temat, ale zaistniała sytuacja mnie przeraża.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Z chęcią się dowiem co cię przeraża.

oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Tego też nie wiem, ponieważ tak jak pisałem mam kilka kont I konta posiadają różne numery. A co do formularza jaka opcje mam wybrać i co dokładnie napisać.

oznacz moderatorów