anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dlugo idzie zwrot do sprzedającego?

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Kupujący anulował zakup. We wtorek  około godz 10-11 zlecilam zwrot. W krótkim czasie dostałam maila z potwierdzeniem zlecenia zwrotu i przyznano mi rabat transakcyjny. Dzisiaj (w czwartek) późnym popołudniem kupująca  zakłada dyskusję że nadal nie ma kasy na koncie. To tak zawsze długo idzie?  Obiecałam jej że postaram się coś dowiedzieć. Jak najszybciej to załatwić z allegro? Mailowo czy jej jakiś formularz zgłaszania takich problemów?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Po twoim zwrocie Allegro wysyła maila, kupująca potwierdza Maila od Allegro? i w 3dni są tam skąd wyszły.

oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

po tym jak ja zleciłam zwrot  kupująca jeszcze musi coś potwierdzać żeby dostać kasę? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że nie, środki wracają tam skąd wyszły.

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

To się dzieje automatycznie.

Z reguły do 3 dni roboczych, ale jak zwracasz tak jak wpłacił i masz potwierdzenie, że zwrot został zrealizowany to podepnij potwierdzenie do dyskusji, bo klient coś kręci.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl może płaciła allegro pay?

oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ja nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Kupujący anulował zakup. Zleciłaś zwrot we wtorek  - idzie do kupującego do 3-ech dni roboczych. Sprawdź, czy faktycznie otrzymałaś potwierdzenie na e-mail, że zwróciłaś kasę kupującemu. Rabat transakcyjny (zwrot prowizji ) to inna sprawa.

Kupująca założyła dyskusję - napisz, że zwróciłaś już kasę, a kupująca niech kliknie w link typu "poproś pracownika Allegro o pomoc", lub coś w tym rodzaju... Wtedy wypowie się pracownik Allegro i udzieli wyjaśnień. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego z Allegro i poprosić pracownika o wyjaśnienia we wskazanej dyskusji.

Pozdrawiam.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów