anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dopisać w opcjach dostawy "dostawa przed świętami" na czerwono niektórzy mają

mojepasje-bk
#7 Wielbiciel#

Jak dopisać opcje że " dostawa przed świętami" Na aukcjach sprzedający mają na czerwono z ikonką paczuszki

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@mojepasje-bk Sam nie dopiszesz, dopisuje to Allegro gdy oferta spełnia warunki. Zapytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a0f7ce34-c6f6-43e6-af7d-ad39bacce619 Najszybciej będzie na czacie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@mojepasje-bk Tak ,ja jako sprzedawca wszędzie mam opcje że wysyłka w ciągu 24 h a to że mam napisane że dostawa przed świętami to już dobra wola allegro i to ich system ten prezent świąteczny nam podarował ,wystaw może u ciebie będzie tak samo. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mojepasje-bk to, że masz napisane że wysyłasz ciągu 24h, jeszcze nic nie znaczy. Liczy się to, czy rzeczywiście tak wysyłasz. 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte @mojepasje-bk ostatnio zauważyłem jak coś szukałem że tan dopisek mieli tylko sprzedawcy oferującego smarta 😞  chyba że to zbieg okoliczności 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11 bardzo możliwe, raczej nie śledzę "nowinek" tego typu, nawet nie wiem czy Allegro gdzieś o tym informuje. 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów