anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dużo czasu potrzeba pracownikowi allegro aby sprawdzić czy konta są powiązane i zakończyć powiąz

jc2022
#7 Wielbiciel#

Witam

  Od dluższego czasu nie mogę uzyskać odpowiedzi na pytanie dotyczące powiązania kont. Kiedyś wcześniej był na moim koncie abonament i była możliwość powiązania kont oraz edytowania tego ustawienia. Aktualnie na infolinii informują że widać powiązanie jak proszę o to by to powiązanie zakończyć bo ono obniża mi punktacje i możliwości osiągnięcia wysyłki w smart to jestem przez wszystkich ignorowana oraz zarzuca mi się że nie potrafię tego zrobić a przecież edycja jest możliwa tylko przy działającym abonanencie ??
Nie zamierzam opłacać abonamentu ponownie, zakończyłam wszystkie aukcje i zastanawiam się czy właśnie na tym polega aktualnie rola pracowników allegro by eliminować mniejszych sprzedawców. Na wiadomości zapytania nie otrzymałam odpowiedzi. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jc2022 Jeśli chodzi o powiązanie kont, to wystarczy, że w zakładce Powiązane konta klikniesz [usuń powiązanie] przy koncie, które chcesz odłączyć. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jc2022
#7 Wielbiciel#

Nie ma możliwości edycji jeżeli abonament nie hest opłacony.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@jc2022  Naprawdę szukasz problemów.  Zapomnij o tych powiązanych kontach skoro nie możesz ich rozdzielić i załóż sobie całkiem nowe konto. Problem zniknie.

A do tych powiązanych pewnie kiedyś wrócisz.

oznacz moderatorów

jc2022
#7 Wielbiciel#

Czy to są groźby jakieś? 

oznacz moderatorów

jc2022
#7 Wielbiciel#

Stracę pozytywy jeżeli pozamykam konta. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Pozytywy, rozumiem są ważne ale i tak po roku tracą ważność. Tymczasem zarobisz nowe pozytywy.

Ale cóż twoja decyzja....  A jeśli liczysz na pomoc Allegro to licz lepiej na siebie.

oznacz moderatorów

jc2022
#7 Wielbiciel#

Czy można prosić jakiegoś moderatora o wypowiedzenie się w dyskusji bo już tracimy wiarę w waszą pomoc?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jc2022 rozumiem, że chodzi Ci o powiązane konta, na których jakość sprzedaży musi być co najmniej neutralna, aby na Twoim koncie oferty miały oznaczenie Smart!
A nie o powiązane konta, które można powiązać w ramach Abonamentu. 

Nie możemy zakończyć powiązania na Twoich kontach.
Promocja Jakość sprzedaży – nowe warunki Allegro Smart! polega na tym, że Twoje oferty wystawione na koncie zwykłym lub firmowym oznaczymy ikoną Smart!, jeśli:

Niestety Twoje konta nie spełniają tego warunku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jc2022
#7 Wielbiciel#

Czy możecie te konta rozłączyć pomijając to czy to będzie korzystne czy niekorzystne dla mnie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jc2022 przykro mi, ale nie mamy takiej możliwości. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów