anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę sprzedać przedmiot osobie która zajęła drugie miejsce w licytacji jeśli zwycięzca nie chce.

__ADOKS__
#1 Nowicjusz#

Jak mogę zaproponować zakup osobie która zajęła drugie miejsce w licytacji jeśli zwycięzca nie wybrał sposobu płatności i nie ma z nim kontaktu ? Kiedyś była taka opcja. Nazywała się ofertą drugiej szansy. Można było zaproponować zakup towaru drugiej osobie z listy jeśli pierwsza nie chciała kupić bądź tak jak w moim przypadku nie było znaku życia. W **piiip** od lat jest taka opcja. Dziękuję

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#

@__ADOKS__ Na jakim portalu? Na Allegro Lokalnie ma Kupujący 5 dni na wpłatę. Jak nie to wtedy wystaw z ceną kup teraz i powiedz o tym drugiemu licytującemu. Na Allegro to niestety wtopa. Jeżeli nie napisałeś ile czasu ma na wpłątę zwycięzca, to musisz czekać zgodnie z regulaminem 30 dni. Uważaj bo są czasem tacy "spece" którzy wpłacają 30 dnia... musisz czekać ( lekcja na przyszłość dawaj w opisie np na wpłatę czekam 7 dni).

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@pinsplash To jest jakaś możliwość kontaktu z kimś kolejnym z listy licytujących nie mając jego danych? Masz na to patent ? U mnie też zdarzają się tacy co wygrywają i nie płacą a inny chętnie by kupił ,tylko widząc że przegrał zaczyna szukać u innego sprzedawcy .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 Ależ masz jego dane 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów