anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozwiązać problem z zamówieniem podjazdu kuriera orlen?

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, ciągle mamy problem z zamówieniem podjazdu kuriera Orlen, za każdym razem wyskakuję błąd zamówienia podjazdu. Jak rozwiązać problem. 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@arif_pl Rozumiem, że błąd pojawia się w Wysyłam z Allegro? Jaki jest komunikat błędu? Podaj też proszę numer zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

Wchodzę w obsługę zamówień na allegro, potem zamówione przesyłki, wybieram metodę dostawy. W tym przypadku Orlen, Orlen Paczka, wyskakują zamówienia. Numery 2100855664933, 2100854829067, 2100853019353. Zaznaczam przesyłki, wybieram zamów podjazd, wybieram datę podjazdu, klikam i wyskakuje info, że nie udało się zamówić podjazdu. Tak jest za każdym razem. Zaniosłem przesyłki do punktu nadań. Jednak prosiłbym, żeby to zaczęło działać poprawnie 🙂 

oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   od wczoraj mam problem z zamówieniem podjazdu kuriera orlen . W jaki inny sposób mogę nadać taką paczkę nie mając żadnego pubktu nadawczego w pobliżu ? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@WoodQueen Na czym polega problem z zamówieniem podjazdu? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

Klikając: zamów podjazd 

Wyskakuje : błąd w komunikacji API 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@WoodQueen Proszę, podaj numer tego zamówienia oraz dodaj zrzut ekranu z widocznym komunikatem. Zrzut powinien obejmować cały ekran wraz z paskiem adresowym, datą i godziną. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

Tą paczkę zabrał mi znajomy do paczkomatu orlen - już dłużej nie mogłam jej trzymać. Ale ten problem z zamówieniem podjazdu orlen paczki pojawią się prawie cały czas. Więc jak wpadnie zamówienie odświeżę wątek

oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   @w_kiwi wracam z problemem zamawiania przesyłek dla paczek ORLEN. znów nie da się zamówić podjazdu , kounikat który występuj e: Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WoodQueen Podaj mi numer zamówienia, o które chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

 zamówienie nr de34eb41-f521-11ee-985f-49385ae3bcd5

nr zamówienia @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WoodQueen Poinformowano mnie, że paczka jest już nadana.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   dzień dobry, czy mogłabym ponownie prosić o pomoc w zamówieniu podjazdu kuriera dla orlen paczki ? Od wczoraj nie jestem w stanie zamówić podjazdu - ciągle występuje: wystąpił błąd w komunikacji z API przewoźnika  , nr zamówienia ten, który wczoraj podawałam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @WoodQueen! Otrzymałam informację, że problem powoduje brak nazwy firmy nadawcy. Nazwę firmy podaje się przy tworzeniu etykiety, więc konieczne będzie ponowne wygenerowanie przesyłki i podanie nazwy firmy, żeby móc zamówić podjazd. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

Bardzo dziękuję za odpowiedź. 

oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   paczka jest nadana ale nie da się do niej zamówić podjazdu - leży u nas na magazynie.

oznacz moderatorów

hurtkosmetyki_pl
#10 Popularyzator#

My mieliśmy takie same problemy, ustąpiły dopiero po podpisaniu bezpośredniej umowy z Ruchem na Orlen paczke i ustaleniu stałego podjazdu. Generalnie z podjazdami zleconymi przez Allegro ciągle są jakieś problemy, jak nie z Orlenem to z Allegro One. Nawet jak z sukcesem zamówisz podjazd i tak nigdy nie wiadomo czy kurier przyjedzie 😛

oznacz moderatorów

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

U nas akurat allegro one działa dobrze, ale Orlen paczka dramat. Nie da się nadać przesyłek. 

oznacz moderatorów

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

Znaczy nadać się da, nie da się zamówić podjazdu 🙂

oznacz moderatorów