anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić czy dostaje maile z Allegro czy od podszywające się osoby?

Client:101017663
#7 Wielbiciel#

Witam. Wystawiłem na sprzedaż przedmiot. Albo czegoś nie doczytałem w kwestii opłat albo ktos się teraz podszywa i próbuje wyłudzić pieniądze za ogłoszenie. Nie mam doświadczenia dużego ale u konkurencji zanim przedmiot się pojawił w ogłoszeniach musiałem dokonać opłaty. Tutaj wystawiłem ogłoszenie i przedmiot pokazał się na Allegro. Dopiero później przyszła opłata, która pierwotnie zlekceważyłem ale w czasie 3 miesięcy kwota powiększyła się 2x prawie 3x. Nie chce oskarżać ale serio coś nie doczytałem albo ktos coś kombinuje. Oto mail, z którego dostaje wezwania do zapłaty (powiadomienia@allegro.pl).
Prosba o pomoc jak zweryfikować ze to nie oszustwo albo jak skontaktować się z kimś z Allegro i zwyczajnie sprawdzić to. 
pozdr 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Client:101017663 

No jeżeli e-mail przychodzi z domeny Allegro

@allegro.pl

to jest prawdziwa informacja. Kot podał już Ci link do rozliczeń 🙂

oznacz moderatorów

Client:101017663
#7 Wielbiciel#

Z takiego adresu dostał info o długu powiadomienia@allegro.pl

a z takiego wcześniej ze coś wystawiałem 

info@powiadomienia.allegro.pl

oba są poprawne?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Client:101017663 

Kurcze, oba. Ja wiem ze te powiadomienia (powiadomienia.allegro.pl) jako sub domena mogą wprowadzać w błąd. Czujnym zawsze warto być. Ale oba są od Allegro. Sprawdź jeszcze sobie ten link od Lwa, tam będą napisane czego dotyczą opłaty. Kontakt z Allegro

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

Client:101017663
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie. Już sprawdziłem i fakt mam zaległość 101 pln. Ale te adresy i brak infolinii trochę słabe tu ważne ze się wyjaśniło. Pozdr

oznacz moderatorów