anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ukryć numer telefonu dla kupujących ?

bartiquan
#7 Wielbiciel#
  • Cześć,

 

jestem prywatnym sprzedawcą na Allegro i nie wiem dlaczego kupujący po zakupie u mnie widza mój numer telefonu. Z tego co czytałem da się go ukryć, ale przeszukałem wszystkie opcje i nigdzie nie mam go wpisanego. Sekcja o sprzedającym jest pusta i nie mam pojęcia gdzie znajdują ten numer telefonu skoro Allegro raczej nie chce, aby dogadywać się poza… 

Strasznie to irytujące jak sprzedajesz coś za groszowe sprawy, a ludzie wydzwaniają w pracy i pytają o wysyłkę, kiedy termin jest wyraźnie wskazany i nie został przekroczony…

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Ziolko39
#21 Demiurg#

@bartiquan Podałeś go przy rejestracji konta > to wystarczy > na Allegro go nie widać > ale po zakupie kupujący go dostaje.

oznacz moderatorów

bartiquan
#7 Wielbiciel#

Czyli nie da się tego wyłączyć w żaden sposób ?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@bartiquan Jak skasujesz dwustopniowe logowanie, to wtedy możesz skasować numer > a najlepiej to kup drugi telefon > tylko do logowania się > wtedy możesz go nie odbierać. 

oznacz moderatorów

bartiquan
#7 Wielbiciel#

Usunalem dwustopniowe logowanie i nie mogę usunąć numeru telefonu, mam tylko przycisk zmień 😕

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@bartiquan No to zmień na 000 000 000 lub 100 200 300

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

bartiquan
#7 Wielbiciel#

To mam, ale jest dopiska, że na ten numer przychodzi kod do logowania 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bartiquan napisz do allegro z taką prośbą jest to w regulaminie i powinni usunąć 

W celu usunięcia numeru telefonu, konieczne jest skontaktowanie się ze Spółką przy użyciu dostępnych kanałów kontaktu, o których mowa w Regulaminie.

________
Κώστας
oznacz moderatorów