anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać paczkę przez paczkomat one box

MAMY ROZWIĄZANIE!
euphoria_art
#11 Animator#

Hej, pierwszy raz wysyłam paczkę z allegro zielonym paczkomatem One Box, mam problem przy generowaniu etykiety. 

Przy sprzedanym produkcie po prawej stronie klikam na "Nadaj Przesyłkę" i tam na "zapisz" po czym nie ma opcji wydruku etykiety tylko podjazd kuriera.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@euphoria_art po kliknięciu "nadaj przesyłkę" powinien wyświetlić się formularza nadawania przesyłek i tam powinieneś móc zamówić podjazd lub wybrać nadanie w automacie. Abym mogła to zweryfikować, konieczne będzie nagranie ekranu jak to u Ciebie wygląda, możesz przesłać nagranie na adres spolecznosc@allegro.pl

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
euphoria_art
#11 Animator#

wysłałem na podanego maila dwa zrzuty ekranu jak to u mnie wygląda.

W sekcji "Nadawca" nie mam do wyboru np. podjazdu kuriera czy automatu.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@euphoria_art Dziękuję. Przesłałeś nam zrzuty właśnie z formularza nadawczego. Na dole strony kliknij "zapisz", następnie pojawi się okno z możliwością zaakceptowania regulaminu i nadania paczki 

ko_alka_0-1692021948137.png

Jeśli chcesz pobrać etykietę dla paczki, musisz kliknąć trzy kropki po prawej stronie. Wtedy pojawi się menu. 

ko_alka_1-1692022001751.png

Możesz też zaznaczyć przesyłkę i wybrać opcję [pobierz dokumenty] na zielonym pasku, który pojawi się na dole ekranu.

ko_alka_2-1692022029473.png

Czy po rozwinięciu menu lub zaznaczeniu przesyłek wciąż nie widzisz opcji pobrania etykiety?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
euphoria_art
#11 Animator#

ok, dzięki, udało się, nie zagłębiałem się wcześniej w te trzy kropki.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@euphoria_art Super, że się udało 🙂 Cieszę się, że mogłyśmy pomóc!  

Na przyszłość podrzucam też instrukcję, w której wszystko opisaliśmy, ale myślę, że nie będzie już potrzebna. 🙂 W razie jakichkolwiek pytań daj znać! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
euphoria_art
#11 Animator#

Dodam iż na instrukcji w Allegro też nie ma jak wygenerować etykietę do paczkomatu OneBox,

oznacz moderatorów