anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrezygnować z programu SUPER CENA z tego oznaczenia , te opłaty to jakaś masakra

MAMY ROZWIĄZANIE!
Instinct41
#9 Pomysłodawca#

Jak zrezygnować z programu SUPER CENA z tego oznaczenia , te opłaty to jakaś masakra

Wchodziłam w Kampanie i programy  jest tylko SUPER CENA PREMIUM

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
LEW433
#21 Demiurg#
  1. Partner może w każdym momencie samodzielnie i bez ponoszenia dodatkowych opłat wyłączyć Specjalne oznaczenie w Ofertach oznaczonych jako “Okazja” z poziomu zakładki “Kampanie i programy” wybierając opcję “Zarządzaj udziałem”.

  2. Partner może zrezygnować z udziału w Programie w każdym czasie za pomocą funkcjonalności dostępnej w panelu Moje Allegro - Sprzedaż - Obsługa ofert - Kampanie i programy. Spółka zastrzega, że opłaty za promocję Ofert naliczane będą do końca dnia w którym Partner zgłosił rezygnację tj. do godz. 23:59.

  3.  
oznacz moderatorów
Instinct41
#9 Pomysłodawca#

To wszystko wiem chodziło mi o oznaczenie SUPER CENA tego nie mogę wyłączyć i mam naliczane opłaty

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Instinct41 czy próbowałaś w zakładce “Kampanie i programy” wybierając opcję “Zarządzaj udziałem”? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Instinct41
#9 Pomysłodawca#

Tak próbowałam ja to wszystko wiem i już to robiłam z z oznaczeniem Okazja i szybko zrezygnowałam na drugi dzień jak obroty przewyższyły koszty . Mowa tu o SUPER CENA mam oznaczenie na aukcjach i mam pobierane opłaty a tego już nie chcę.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@actp-sklep @Instinct41 poproszę o zrzuty z Waszej zakładki Kampanie i programy, w sekcji Zarządzaj udziałem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

actpsklep_0-1701884056555.png

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@actp-sklep dziękuję, czy możesz przesłać mi jeszcze zrzut z zaznaczoną opcją "Supercena premium"? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

actpsklep_0-1701885033021.png

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@actp-sklep dziękuję, podaj mi proszę jeszcze, którą ofertę chcesz wycofać z tego programu? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

To nie ja chciałam wycofać oferty tylko Instinct41 . Ja mam to oznaczenie przy ofercie numer: 14154217887. Nie widzę, by pobierano mi z tego tytułu jakiekolwiek opłaty więc proszę niczego nie wyłączać 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@actp-sklep rozumiem, ale z Twojej poprzedniej wypowiedzi zrozumiałam, że również masz problem z wyłączeniem tej kampanii w ofercie. Autorka wątku swojej zakładki jeszcze nam nie pokazała, więc na razie nie jesteśmy w stanie więcej pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

W takim razie wyraziłam się nieprecyzyjnie. Chciałam jedynie zaznaczyć, że jest takie oznaczenie, a z poziomu panelu sprzedawcy nie można z tym nic zrobić. Czy jest to oznaczenie, które allegro nadaje "odgórnie" porównując cenę z innymi ofertami i czy są z tego tytułu jakieś opłaty? Ja przed chwilą sprzedałam produkt z takiej aukcji i naliczono tylko normalną prowizję.

oznacz moderatorów
Instinct41
#9 Pomysłodawca#

Witam ,przepraszam za zamieszanie tak zgadza się za opcję SUPER CENA nic allegro nie pobiera to była opcja SUPER CENA PREMIUM już ją wyłączyłam . Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów
actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

Jakie opłaty ponosisz z tego tytułu?

U mnie pojawiło się oznaczenie SUPER CENA, chociaż nigdzie go nie włączyłam, ale nie mam zwiększonych opłat, jeśli ofert nie jest wyróżniona. A administratorzy mogą się trochę dokształcić - w "Kampanie i Programy" nie ma zakładki "SUPER CENA", nie ma jej także przy ofercie, gdy klikamy na trzy kropki z boku 🙂

oznacz moderatorów
Instinct41
#9 Pomysłodawca#

Witam ,tak masz rację za SUPER CENA nic nie pobiera pobrali mi za SUPER CENA PREMIUM, przepraszam za zamieszanie ,tak się już człowiek nakręcił tymi opłatami że na oczy padło 😅

Za opcję Okazja pobrali mi 4800 wyprowadziło mnie to z równowagi ale dziękuję za wymianę poglądów ,razem zawsze raźniej . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów