anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki czytnik kodów kreskowych

FishBeat
#12 Orędownik#

Pytanie do sprzedających - jaki czytnik kodów kreskowych polecacie dla etykiet z przesyłek zwrotnych inpost? Od kiedy Inpost zmienił orientację kodu kreskowego na swoich etykietach mój stary czytnik nie radzi sobie, do tego przesyłki ze zwrotami potrafią przychodzić nieco wymemłane i stąd moje pytanie - jak sobie radzicie z odczytem takich etykiet (oprócz ręcznego przepisywania, bo etykiety są małe a cyfr jest gargantuiczna ilość i łatwo o pomyłkę).

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

serwis-texas
#20 Guru#

@FishBeat 

Kurtka, jak tu odpowiedzieć 🙂 ? My mamy takie badziewie chińskie, budżetowe za 150 zł. Nie kupuje realizacji droższych bo w ferworze walki zawsze im spada itd itp. Czyta praktycznie wszystko. Wziąłem teraz do ręki cztery zwroty z InPost, takie najbardziej zmielone i sczytał.

Tak z ciekawości. Skąd masz numery nadać zwrotnych?

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Wstyd przyznać ale ja mam jeszcze taki stary czytnik podłączany na PS/2, ale do tej pory wszystko działało więc nie było potrzeby go wymieniać.

"Tak z ciekawości. Skąd masz numery nadać zwrotnych?" - nie rozumiem. Numery nadań zwrotnych są dostępne na allegro jak ktoś odsyła np paczkomatami.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@FishBeat 

Pytałem trochę z lenistwa. Ja nie używam Allegro z poziomu www to nawet nie wiem że są tam numery nadań zwrotów paczkomatu InPostu 🙂

oznacz moderatorów